Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen harcművészetek, önvédel...

Milyen harcművészetek, önvédelmi sportok vannak még ezeken kívül amiket felsorolok lentebb?

Figyelt kérdés
Wing stun kungfu,Wing cun kungfu,kyukoshin,shotokan,shito ryu,box,Kick box,thai box,shinkendo,tai-chi,kraw maga,defendo,kendo,kempo,mma,bírkózás,cselgáncs,aikido,judo,jiu jitsu,brazil jiu jitsu,eskrima,katonai földharc. Amiket felsoroltam,azokon kívűl amit nem írtam és ha még létezik valami harcművészet,önvédelm. Tehát olyat írjatok válaszként amit Kihagytam. Biztos van még sok de nekem Ennyi jutott eszembe. Azért tettem fel ezt a kérdést,mert én aikidozok csak eleinte nem szerettem annyira mégsem és Mostanra meg annyira szeretem már pedig még csak 5 hónapja járok,hogy szívvel lélekkel imádom csinálni. Viszont ha szabadidőm engedi akkor youtube-n állandóan harcművészetivideókat nézek és szinte amiket felsoroltam már mindről láttam videókat és ha van még olyan harcművészet amiről még nem Hallottam és válaszként adtok újat akkor néznék azokról is videókat. Nagyon szeretem a harcművészet videókat nézegetni,hátha van még új. Tehát várom a válaszokat a fenti kérdésemre.

2014. aug. 31. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ambur T. Attila ***** válasza:

Ninjutsu. De főleg, ha a filozófia is érdekel, és nem csak a látványos megoldások:

https://www.youtube.com/channel/UCxoFVYlV9y3U-V-uEcDaezw

2014. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
Cselgáncs nem létezik, csak judo. :P
2014. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
systema,kudo
2014. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sambo
2015. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!