Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Máday Norbert vs Dietz Gusztáv?

Máday Norbert vs Dietz Gusztáv?

Figyelt kérdés
Ha nyomnának egymás ellen egy sparringot akkor melyikük győzne?

2015. febr. 21. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Máday ez egyértelmű.Ő 3 tucat emberrel is elbír egyszerre.
2015. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ez a Dietz az, akit még a Sebestyén Balázs is lenyomott egy privát meccsen? (Állítólag voltak szemtanúk!)
2015. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1# ugye tisztában vagy azzal , hogy 3 tucat ember az mennyi is ?(36ról beszélünk) Ennyivel senkise bírna el , 2 évig tanultam wing chun-t nem ilyen vingzsch-s tschun sz*okat , amit nem mellesleg Máday is oktat , ő am nem lenne sz*r ebben ha nem szált volna el a pénztől..

Szerintem Máday győzne a másikat mondjuk nem ismerem csak pletyka szinten de ha ez igaz akkor egyértelmű a Máday , de mint mondtam amit most tanít az semmire se jó pláne nem őnvédelemre.

2015. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

idióták! Dietz "Cápa" Gusztáv, országunk egyik legjobb (ha nem a legjobb) brazil jiu-jitsusa. MMA-ban is győzött már. Mádaynak kb. semmi esélye sem lenne ellene.


Sebestyén Balázs a komoly (vasággyal) 40 kilójával és 160 centikéjével, egy sánta csirkét sem tudna eredményesen megütni, nemhogy a Cápát. XD


Mádayt pedig Szerbiában (ugyanis ő először ott tanult wing tsunt), simán elverték más kung-fusok. Gusztáv magát Leung Ting-et is lekopogtatná egy percen belül.

2015. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na végre a 4. válaszoló tudott adni egy normális választ.


Mondjuk én azért nem lennék 100%-ban biztos Cápa győzelmében. Dietz nem valami jó állóharcban.

Ezen a videón Végh Attila sima ökölvívó technikával legyőzte Cápát:

[link]


Dietz még csak le sem tudta vinni a földre. Máday ütései sokkal gyorsabbak, mint Végh Attiláé:

https://www.youtube.com/watch?v=i0seox7xNRU


Ha Máday meg tudná Cápát így sorozni, akkor azért nyerhet. Bár ettől függetlenül, szerintem is inkább Dietz.

2015. febr. 22. 19:39
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Mádaynak gyors keze van, elismerem. De nem lenne esélye egy kék öves bjj-s ellen sem, nem hogy Gusztáv ellen. Az, hogy a fabábún egy wing tsunos miket tud zsonglőrködni, az csak egy dolog, az nem azt jelenti, hogy hatékonyan tud is ütni.

Wing tsunban nincsen sparring, még Kínában is csak alig-alig, szóval Máday papának nincsenek komoly valós harci tapasztalatai.

2015. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: Tisztában vagy te azzal kicsoda Végh Attila? Bellatorban ex félnehézsúlyú bajnok. A Bellator meg a második legnagyobb MMA-s szervezet az USA-ban, úgyhogy azért van különbség szintileg Cápa (Dietz) meg Pumukli (Attila) között. Cápa mindig kihangsúlyozta, hogy ő nem is MMA-s, hanem inkább MMA-ban szerencsét próbáló BJJ-s. Ő nem nagyon gyúrt rá az állóharcra, BJJ miatt földharcos volt első sorban.

Az ilyen pletykákat meg hagyjuk már, hogy Sebestyén Balázs lenyomta Cápát. Annyi valóság alapja van, hogy Cápa elakart beszélgetni Sebestyénnel, ugyanis az elég szépen megalázta Egervári Sándor elhunyt feleségét. Ennyi. Nem volt semmi bunyó közöttük.

Máday vs Cápa között meg utóbbi kerülne ki győztesen. Cápa alapból sokkal komplexebb harcos, Növényiéknél (az ő termében tanít BJJ-t az MMA-soknak), azért elkezdett már állóharcot is tanulni. Máday meg szép gyorsan tudja püffölni az életelen bábut, aki nem is tér ki az ütések elől és nem is üt vissza. Meg ráadásul nem elég gyorsan ütni, erő is kell az ütésekbe, hogy hatásos legyen. Kb. az lenne a végeredmény, hogy Máday hirtelen megpróbálná lerohanni Cápát, aki kitér az ütései elől, földre viszi és ott pedig lekopogtatja, feltéve, ha MMA meccsről beszélünk. Viszont, ha nem MMA meccsről, akkor meg bekapcsolja a régi Frank Mir üzemmódot és eltöri Máday kezét.

2015. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy még Leung Thinget is lenyomná. Hááát azt nem nehéz, mivel lassan 70 éves és nem tudom van-e 50 kg.

Viszont úgy tudom, hogy Pesten nyílt titok, hogy Sebestyén Balázs leverte egy ütéssel Dietz Gusztávot, bár mástól meg azt hallottam, hogy rúgott neki egy combost és attól csuklott össze Dietz. Nem tudom mi az igaz belőle, tényleg elég hihetetlen, de Balázs keményen sportol és nagyon izmosakat rúg állítólag.

2015. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as: Annyi igaz belőle, amennyit leírtam: Dietz leakart ülni elbeszélgetni Balázzsal, viszont ő nem volt hajlandó, letudta annyival az ügyet, hogy TV-ben bocsánatot kért. Dietz egy ideig próbált még normálisan kommunálni Balázzsal, de ő viszont ő válaszolni se nagyon válaszolt.
2015. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom gyerekek, de a Dietz Cápa 15 mp alatt lekopogtatta a Petrovszky Attilát. Azért őt nem gondoljátok gyengének ugye?
2015. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!