Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Munkalovasság ilyen fiatalon?

Munkalovasság ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, de már 2 éves korom óta lovagolok. Lekicsinylő válaszokat nem kérek! Jelenleg egy ismerősöm lovain. Gondolkodom rajta, hogy kijárnék egy versenyistállóba munkalovasnak. Fiatal vagyok, de nagyon sok tapasztalattal rendelkezem. Tudom mi a különbség egy iskolaló és egy telivér között. Foglalkoztam már terepen rohanó lóval. Volt, hogy egy-egy terep után szinte nem maradt bőr a kezemen, de visszafogtam, nem engedem őket a saját fejük után. Volt már egy folyton bakoló ló is, (sajnos eléggé elhanyagolták ezért kialakult nála ez a rossz szokás) mára már engedelmes ló lett belőle. Egy éve foglalkoztam egy szintén elhanyagolt lóval (4 éve nem lovagolták), teljesen át kellett lovagolni. Ma már egy gyermekes családnál éli napjait. Félreértés ne essék, ezek az állatok nem 120 cm-es pónik, hanem normális 160-170 cm-es lovak. Jelenlegi helyemen nem nyújtanak mindent tálcán. Első alkalommal megmutatták mi merre, melyik nyerget használhatom, stb. Utána már mindent én csináltam. Rendszeresen trágyázom, így a miatt sem kell aggódni, hogy nem tudom eltolni a megpakolt talicskát. Sajnos fiatalkorom miatt nagyon lebecsülnek, így nem tudom mennyi lenne az esélyem. Nem értek nagyon ehhez a témához. Mennyek oda és csak kérdezzek rá nincs-e helyük számomra? Mehetnék egyáltalán ennyi idősen? Gondolom egy szülői nyilatkozat vagy valami ilyesmi azért kéne. Merrefelé találnék helyet? A normális válaszokat előre is köszönöm!
2015. ápr. 22. 21:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!