Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért itélik el azokat akik...

Miért itélik el azokat akik fiatalon kezdenek el kokszolni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 17:12
1 2
 1/13 HarciCsiga ***** válasza:
100%
Nincs edzes multt fullos taplalkozas es edzes altalaban nekik a munka a budos es ezert kokszolnak persze vannak kivetelek de nagyon keves
2014. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Osztom HarciCsiga válaszát.
2014. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De és ha valaki komolyan akar ezzel foglalkozni és nem a munkát megkerülni megvan az akarat hozzá meg rendes étrend és azért kokszolni hogy félmesztelen feszengös képeket töltsön fel arra a ratyi facebookra.
2014. dec. 22. 17:45
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is felejtős mert 5 év kell hogy egy komolyabb masszát magadra pakolj, és hülyeség hamar koxolni mert ha már egy közepes szintet is koxal ér el az ember, mivel ér el magasabbat. Gondolj bele valaki 120kg-ot koxal tud csak kinyomni nélküle meg szerencsétlenkedik 80-al. 200-at hogyan fogja valaha is kinyomni?
2014. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 HarciCsiga ***** válasza:
100%
21 eves kor alatt es 6 eves edzes mult alatt senkinek sem erdemes kokszolni szerintem gondolom te szeretnel kokszolni nem hiszem hogy fullos kajad lenne amig nem vagy teljesen onellato es meg a ki nem alakult hormon haztartasod seszetcseszni magad szerintem teljesen felesleges
2014. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

A kérdésre fogok válaszolni. Számtalan dolgot elítélnek az emberek számtalan okból. Én úgy vélem, hogy az aki nem csinálta még az három okból ítéli el: 1: Szeretné, csak nem meri, 2: Nincs rá lóvéja. 3: Nem akarja csinálni, de bosszantja, hogy aki csinálja az pics* munkával előrébb jut, mint ő és ezt igazságtalannak érzi.

Az pedig aki csinálta már. 1: Fáj neki, hogy más is képes fejlődni úgy ahogy ő pusztán azért mert tolja magába. 2: Úgy érzi ő többet tett le már az asztalra és ez inkább csak az ezen emberek kiváltsága így a fiatal ifjonc üljön szépen csak a seggén és ne ugráljon.

3: Nem csípik, hogy még többen leültek a tűz köré, hiszen minél többen néznek ki jól annál csekélyebb az ő általa elért eredmény amiért amúgy rendesen meg is dolgozott így igazságtalannak érzi a lelke mélyén.

2014. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. dec. 22. 18:52
 8/13 anonim ***** válasza:
75%, bocs, de hülyeségeket beszélsz, abszolúte nem csak azért lehet ellenezni valamit, mert mi is olyan nagyon szeretnénk, csak nem tudjuk. Ez az óvodában még elment, de a felnőtt emberek belátják, hogy vannak valóban nemjó dolgok, amik megérdemelnek ellenérzést. És az sem hihetetlen, hogy egy random ember nem örül annak, ha egy másik random ember árt magának. Némi empátia és jóindulat azért még előfordul, nem csak a haszonszerzés van mindenek felett.
2014. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én például orvosnak tanulok és zavar mindenki aki cigizik, drogozik, koxol, tömi magába sz*ar kaját, nem mozog stb. persze fiatal vagyok még, természetes, hogy vannak vágyaim, köztük az, hogy minél több ember tudja meg, hogy mi az amivel árt magának. igen, tudom hogy az élsport más kategória, ott sem helyeslek semmilyen doppingszert, (nem csak testépítésben, bármilyen sportban) de látom hogy az ellen nem igazán tudunk mit tenni.
2014. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert valaki ráteszi az életét a sportra.

Nézd meg Fister Andrást,ha jól tudom 17 éves és mekkora forma :) Na neki tisztelet a sportban :) Más kérdés,hogy egészséges lesz-e később,lehet az lesz,lehet nem.

2014. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!