Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A küzdősport kikezdi az ember...

A küzdősport kikezdi az ember kezét? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Orvosira járok, és nem akarom, hogy valami annyira tönkretegye a kezemet, hogy ne tudjak majd műteni. Jogos a félelmem? Mit érdemes választani?

2015. aug. 21. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igazából akármelyik küzdősporttal szétcseszheted a kezed már első edzésen, tehát vagy ne csinálj semmit, vagy csináld amelyik tetszik. Én biztos nem kockáztatnék, ha előttem ilyen jövő állna :D
2015. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szomorú :( Akkor mit tanuljak? A wing chun jó? Vagy inkább tai chi? :D
2015. aug. 21. 21:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan zsákolnak boxkesztyűben,tedd te is azt,akkor maximális védelmet fog élvezni a kézfejed ujjaid.De a legtöbbeknek bőven elég a bandázs és rá a zsákolókesztyű zsákoláshoz.
2015. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Taekwondozz, ott nem kell ütni
2015. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Egyik edzőtársam zongorista. Ha ő tud igy magas szinten brazil jitsuzni, akkor egy sebész is simán. az ilyen wingchunokat hanyagolnám, szinvonaltalan foglalkozások. Meg úgy általában az ütéseket alkalmazó diszciplinák nem túl okos választások, mert egy rossz ütés a zsákon is akár olyan ujjsérülést okoz, ami hetekbe tellik, amig rendbejön
2015. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért egy zenészt nem igazán lehet egy orvoshoz hasonlítani, aki életekkel játszik, míg a zenész legfeljebb egy ritmushibát véthet.
2015. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem...akkor maradok a sima tesinél (amit kötelezően fel lehet venni) és veszek paprikaspray-t. Pedig érdekelt volna hobby szinten valami új...lehet elmegyek tai chi-zni :D
2015. aug. 21. 23:25
 8/14 anonim ***** válasza:
A Taekwondo szerintem is jó ötlet miért nem próbálod ki?
2015. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Itt csak a kék bolygó egyesületnél lehet tanulni taekwondo-t, és wtf-es. Ez jónak számít?
2015. aug. 22. 11:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Hozzánk jár bokszra orvos. Ő nem reagálja ezt túl. Neked sem kéne. Otthon is lenyomorodhatsz egy rossz lépéssel, de lehet, hogy egy bombázást is megúszol karcolás nélkül.
2015. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!