Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boxedzésen tényleg szándékosan...

✮ʝօк&# kérdése:

Boxedzésen tényleg szándékosan eltörik az ember orrát?

Figyelt kérdés
Haverom mondta, hogy elment boxolni, és 2-3 alkalommal is eltörték az orrát, hogy "keményedjen" a csont, és jobban bírja majd. Tényleg van ilyen?

2015. jún. 2. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Én nem csak az ember orrát szoktam eltörni!

Béla voltam!

147kg,197cm, kar hidegen reggel:54cm

tájboxolok!

2015. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép is lenne. A legtöbb ember hobbiból jár. Szerinted hányan ülnek törött orral a munkahelyen?
2015. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

butaság.

szándékosságot csak egyszer láttam azt sem ökölvívó edzésen.

lejött egy nagydarab gyúrós srác,kitetoválva,edzés elején levetkőzött félmeztelenre,spárgázott,nézegette magát a tükörben így indított egy ismeretlen közegben.

az ottani edző ritka egy sunyi ember volt és direkt dicsérte a srácot,hogy de jó laza vagy,meg milyen izmos stb.

küzdelemnél behívta a ringbe,párszor pofán verdeste,erre azt mondja neki a gyerek,hogy-egész jó vagy de azért ez már fájt egy kicsit.

ennél a pontnál elszakadt a cérna az edzőnél és addig térdelte meg ütötte könyökkel a fejét amíg széttört a gyerek orra és elájult.

mikor magához tért mondta neki az edző,hogy még egyszer nem akarja ott látni.

2015. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aikiboxer ***** válasza:
100%
Csak barbár, C-tipusú edzésen lehet ilyen, az ökölvívás nem erről szól jobb helyeken. Orrtörést én edzésen még nem láttam, bár nyilván bele lehet szaladni egy nagyobb pofonba. A legdurvább sérülés amit láttam, az a bordarepedés volt edzésen.
2015. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem boxoltam, de szerintem ez ritka nagy hülyeség amit mondott a haverod. Hát kijárna olyan edzésre, ahol direkt komoly sérülése okoznak neki.

Más küzdősportot viszont kipróbáltam (thaywondo), és abban sem csinálnak ilyet, pedig az elég kemény volt...


Hacsak nem úgy mész le mint ahogy az egyik válaszadó írta itt a gyúrós srácról. Bár szerintem akkor is a legtöbb helyen csak mondanák, hogy légyszíves hagyd el az edzőtermet.


Nem akarok bele szólni, de én a helyedben új barátok után néznék...

2015. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég távoli haver,és messziről lerí róla egyfajta nagyképűség. Viszont ő tényleg "állj meg fiam, most kapsz egyet, hogy szokjad" témájú orrtörésről beszélt. De akkor én megnyugodtam. Ősztől szeretnék majd boxolni, ez a mese viszont szúrta a bögyömet..minek töretném el az orrom hobbiból? Köszi a válaszokat!
2015. jún. 3. 06:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Az ilyen ember nem való edzőnek.Egy vadbarom lehet.Talán még a feleségét,barátnőjét is veri.Nem tudja kordában tartani magát.

2015. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A haverod nagyot mondd. Ha eltörték volna 3x az orrát, akkor az látszana rajta.
2015. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!