Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek kiegészítsem a...

Szerintetek kiegészítsem a bokszot k1-el?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1 éve bokszolok, elég jól megy, béna se vagyok, gondolkodtam, hogy a 2 boksz mellé, bemenne 2 k1. Jól jönne szerintetek, vagy hülyeség ? Persze a boksz lenne az első, ez másodhegedűs!

2015. aug. 29. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Igen, szerintem tök jó. Sokszor volt már hogy boxolók jöttek kyo-edzésre, és persze az első combos után összementek. Meg ugye a kyoban nem ütnek fejre, ez is ismeretlem a boxban. Ha k1-et csinálod, mellé csak nyersz vele, mert ehhez is hozzászoksz.

Én fiatalon a kyo mellé gondoltam hogy tanulok boxolni, mert ugye a discoban sosem az volt hogy xy odament z-hez és combon rúgta. :)

2015. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, 3 boksz, 2 k1. Köszi amúgy, de ha belegondolsz, ha ti mentek át bokszolni, lehet hogy fél menet után szétvernék a fejeteket! :) érted, mindenki a sajátjában a legjobb :D
2015. aug. 29. 12:14
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
65%
Szerintem is nagyon jó ötlet.
2015. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Persze, de mondtam is hogy pont ezért gondolkodtam a boxon, mert ez hiányzik, ha az utcán kell megvédenem magam.

Az a nem mindegy hogy hogy megy valahová az ember. Ők azért kapták meg a magukét mert nagy arccal jöttek. Nyiván ha én is arcoskodok újoncként a boxedzésen, lehet hamar padlót fogok.

Aztán valahogy a kickboxhoz sodort az élet mert ahol élek csak az van. Ott az elején nekem is újra kellett tanulnom hogy egy pillanatra sem hagyunk lyukat. Bár már nem tetszik az hogy egymás fejét püföljük. Egy combostól még senki nem hülyült meg. Meg már nem versenysportban gondolkodok, mert onnan kiöregedtem.

2015. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki, akkor belevágok, azért gondolkodom rajta, mert megtanulnék rúgni, meg térdelni is, meg egyéb teknikákat.
2015. aug. 29. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!