Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vélemények/tapasztalatok a...

Vélemények/tapasztalatok a thai-boxról?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Régóta szeretnék boxolni, és most találtam egy tök jó lehetőséget,de egy kicsit félek ettől mert azt mondják, hogy a thai-box elég durva.. Valaki aki esetleg tudna mondani róla valamit?

2015. okt. 3. 20:35
 1/3 anonim válasza:
Üdv! Ez attól is függ ki az edződ, hol tartják az edzést, és nagyrészt tőled is függ. Én csupán 3 hónapja járok Thai-Box edzésre, de nekem tetszik. Nagyon nagy erőfeszítéssel jár egy edzés, de mint mondtam tőled függ, és az edzőtől. Nem bántam meg, hogy járok, mivel nagyon sokat fejlődtem mentálisan és fizikailag is.
2016. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
(Első vagyok!) Mellesleg nekem elég nehézkes a dolog, mivel ugyan is 175cm vagyok és 96kg. :$ Gondolom nem nagyon érdekel, csak mondom. 14/F :D
2016. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát szerintem idén már valószínűleg nem tudom elkezdeni a térdem miatt:/ de amint újra lesz alkalmam szerintem megpróbálkozom vele :D

Köszönöm a válaszod :) (így megkésve is) :D

2016. febr. 20. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!