Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Illik hozzám a dolog?

Illik hozzám a dolog?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam rajta , ha nem jönne be a munkahely akkor elmennék ketrecharcosnak.

181 centi vagyok testesebb , 16 éves .. hol kéne elkezdenem vagy milyen sportágat javasolnátok. (12 évesen karatéztam , narancsig jutottam)



2016. jan. 4. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott a legeffektívebbek a Box, Thai Box, MMA és a különböző földharcos stílusok, például Jiu Jutsu. A Karate ott hamar elvérzik, hacsak nem harcoltál vele sokat élesben, mert akkor tudod használni és akkor jó. De, ha még életedben nem ütöttek feléd egy rendeset, akkor ne is próbáld a Karatét használni.
2016. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

,,Elgondolkoztam rajta , ha nem jönne be a munkahely akkor elmennék ketrecharcosnak"

Ez még viccnek is rossz. Addig amíg eljutnál arra a szintre, hogy hozzon is bevételt neked évek munkája kell, amibe bele is kell fektetned a pénzedet. Ez nem úgy megy, hogy eljársz heti 2-3 edzésre és egy év múlva már profi ketrecharcos leszel. Évek munkája kell, hisz állóharcban meg földharcban is jeleskedned kell.

Először vagy boksz/muay thai vagy Brazil JiuJitsu/Judo/birkózás kell, majd elmenni egy normális MMA klubba, ahol segítenek neked a továbbiakban + versenyeztetnek téged.

Az edzéseket + az alapvető felszereléseidet (kesztyűk, fogvédő, stb) fizetni kell valamiből, amit munka nélkül nem fogsz tudni. Ezek ráadásul az alapvető dolgok. Edzőtáborokat, stb-ket nem is említettem még.

2016. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással felejtsd el. Rengeteg tehetséges mma amatőr versenyző van, akik azért nem keresnek pénzt mert nincs olyan egyesület, manager aki komolyabb gálákra nevezné. A legjobbnak kell lenned, ehhez pedig kevés az a motiváció amit a pénz jelent.
2016. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!