Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez mennyire súlyos bírkózó...

Ez mennyire súlyos bírkózó sérülés?

Figyelt kérdés

Az egyik bírkózómeccsen ennek az embernek puszta kézzel véresre verték a fejét. Egyrészt kérdezem, hogyan lehet puszta kézzel ilyen mély sebet ütni ? Hatalmas erő kell hozzá? Másrészt milyen súlyos a sérülés? A koponyát beüthette így látszólag ?


[link]


2016. aug. 23. 20:48
 1/5 anonim válasza:

Ez is show volt, hozza tartozik Brock Lesnar imédzséhez

Mivel pengét már nem használhatnak, vérkapszulával meg nem lett volna hiteles, ezért Lesnar-nak hát igen fel kellett repesztenie Orton fejbőrét

És ő tud olyanokat ütni hogy berepedjen valaki feje, így is visszafogta magat mivel ez show volt

2016. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kopnyája is berepedt vagy ez csak bőrfelszíni sérülés?
2016. aug. 23. 21:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom miért esett neki ököllel. Bőven várakozáson aluli meccs volt odáig is.
2016. aug. 23. 21:24
 4/5 anonim válasza:

Sztem ez csak fejbőr repedés, de mély

Olvastam hogy Brock első ütése kicsit erősebbre sikerült, szal eredetileg csak egy kis vér lett volna egy sebbel amit pár öltéssel összeraknak most meg Orton fején 10 kapocs tartja össze a sebet


Egyébként az egész SummerSlam várakozáson aluli volt nekem

Jobber csapatok megint kikaptak (Breezdango, Vaudevillains, Ascension) - komolyan Ascension sztem NXT óta nem nyert semmit

Ambrose v Ziggler uncsi volt

Rusev meg Reigns meccse annyi volt hogy Reigns összeverte Rusevet, pedig én ezt a meccset vartam a legjobban (és most megint elkezdik nyomni Reigns-et pedig mid-cardba tökéletes volt)

Balor v Rollins egész jó volt, meg örültem hogy Balor lett a bajnok, még ha Rollins el is baszta a vállát :-/

2016. aug. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én azt hallottam, hogy Ortonnak szét kellett volna vernie Lesnart, majd a managerére támadt volna, aki amiért nem védte meg Lesnar felpofozta volna. Brock kiosztotta volna haynement a pofonért és itt véget ért volna Lesnar WWE karrierje. Már túl sok gond van Lesnarral a WWE-nek.


Volt olyan forgatókönyv is, hogy Goldberg bejön a végén és elkalapálja Lesnart, majd Orton ráborúl és leszámolják a hármat.


A Rusevet annyira elkapalálták, hogy nem tudott felmenni a ringbe, egy régi sérülése kiújjult, úgyhogy azt le kellett fújni.

2016. aug. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!