Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért ennyire durván rasszistá...

Miért ennyire durván rasszisták a küzdősportolók, testépítők?

Figyelt kérdés
Rengeteg edzőnél és teremben megfordultam már Pesten, és kb ahol egy kisebb társaság összejött ott már ment egyből a cigányozás stb. Nyilván nem mindenki ilyen, de alapjában véve a többségről kiderül egy idő után.

2016. nov. 19. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyira buta, általánosítás ez a kérdés, hogy nem is nagyon lehet szavakba önteni. Én kb sehol nem tapasztaltam ilyet, de pl. menj el akárhol egy boksz edzésre Pesten, csak úgy hemzsegni fog a romáktól az edzés, és egy rossz szava sincs senkinek róluk ott.



Ha egy új ember eljön hozzánk edzeni, mindig elmondom neki, hogy ami gondja, baja, öröme, bánata, gyűlölete van az életben, azt hagyja kint. A ringben és a szőnyegen tiszta fejjel gondolkodjon. Mindenkinek joga van a sporthoz, mozgáshoz. Legyen az cigány, zsidó vagy magyar, ha van kitartása és fejlődni akar én foglalkozni fogok vele. Az, hogy az életben mit gondolok, mik a nézeteim, az edzésen történteket nem befolyásolják, és akiben van annyi, hogy edzésekre rendszeresen lejárjon, fegyelmezetten kövesse az útmutatásom, azért az életben is kiállok, legyen az cigány, zsidó vagy magyar, még akkor is, ha alapvetően nem szimpatizálok a cigányokkal.


Akik edzőket én ismerek, azok ugyanígy nem viszik be az edzésekre a világnézeteiket, sőt kifejezetten elítélik ha edzésen erről szó esik.

2016. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi rasszista van közöttük mint random emberek csoportja között.Egyet ne felejts el :senki sem születik rasszistának!
2016. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam cigányozni a magyar haverjaimmal, pedig én is roma származású vagyok... csakhogy normális szülők gyereke vagyok, rendes iskolai végzettséggel és rendes munkával, de lássuk be a cigányság nagy része nem ilyen és pont rászolgálnak arra, hogy mindenki féljen tőlük vagy utálja őket...
2016. nov. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En edzom kimondottan dicseri a romakat,h mennyire a genjeikben vannak a kuzdosportok. Es en egyetertek vele,en aki romat ismerek mind rendes,es normalis.
2016. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van félcigány ismerősöm, ahova ő jár tesójával ott nincs gond ebből
2016. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!