Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nico Rosberg visszavonul az...

Nico Rosberg visszavonul az F1-ből váratlanul, rögtön első VB címe után, ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy szerencséje volt, a Mercedes jó volt idén. Ha mondjuk máshol versenyez ez a VB cím sincs. Amúgy az egész ember nem volt igazán érdekes és kirobbanó siker. 2006 óta volt az F1-ben, több kevesebb sikerrel...2012-ig kellett várni első győzelmére, ideje pihennie...
2016. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A csúcson kell abbahagyni, teljesen igaza van. Ő is tudja, hogy egy nagy szerencsével behúzott világbajnoki címet nyert, az ő karrierjében ennyi volt, vegetálgathatna mint Button vagy Kimi, de mivel közel sincs annyira jó arc, mint ők, így jobban teszi, ha csendben visszahúzódik.
2016. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lewega válasza:

Mert nem ő nyerte meg, hanem a Mercedes nyerette meg vele. Emlékeztek, hogy Hamiltonnak mennyi műszaki hibája volt? Hát ezért:

[link]

Hiába tagadja a mercedes, úgyis tudják, hogy a kis pöccsel akarták megnyeretni!

2016. dec. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval nem teljesen értek egyet, de jót írt. Rosberg is felmérte, felismerte, hogy hiába dolgozik baromi keményen, hiába hajt, sosem lesz olyan jó, mint Hamilton. Idén összejött neki, és tudja ő is, hogy ez volt az utolsó lehetősége. Kegyetlenül hangozhat a véleményem, pedig én végig neki szorítottam. Most ő is kezdhet mást az életével, mert kellően intelligens, hogy felismerje azt, hogy nem csak köridőkből áll az élet. És nem csak a celebkedésből. Most elvégezhet egy egyetemet, alapíthat egy vállalkozást, tehetsége, pénze megvan hozzá.

Ezzel a Toto Wolf idézettel nem tudom mit akart bizonyítani az előttem válaszoló. Hogy következik ebből, hogy vele akarták megnyeretni? Az előző két évben miért nem akarták?

2016. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!