Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kinek a válaszára érdemes...

Kinek a válaszára érdemes adni küzdősport témában?

Figyelt kérdés

Magyar Honvéd, aikiboxer, Korbács, Rozsda Sárkány, TáplálkozásHarcmüves vagy SűrítettLevegő?

Annyiféle válasz van ebben a témában, hogy nem is igazán lehet eldönteni azt, hogy milyen küzdő ágazatot gyakoroljon az ember.

Eredetileg kungfut szerettem volna tanulni, de sok más is érdekel, savate, aikido és a bjj is.



2016. dec. 4. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Most komolyan a mi válaszaink alapján akarsz küzdősportot választani magadnak?

Mindannyian adunk tanácsokat és kifejtjük a véleményünket is. De a döntést azt Te neked kell meghozni.


"Eredetileg kungfut szerettem volna tanulni, de sok más is érdekel, savate, aikido és a bjj is."


Akkor miért nem mész le egy kungfu, egy savate egy aikido és egy BJJ edzésre? Az első alkalom szinte mindenhol ingyenes. Kipróbálod mindegyiket, és amelyik jobban tetszik azt kezd el.

Később kombinálhatod is őket pl: savate + BJJ.

2016. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Mindenkinek igaza van a saját szemszögéből nézve.
2016. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amihez kedved van... amit tudsz alázattal űzni... ha csak mások véleménye érdekel, akkor inkább focizz
2016. dec. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Magyar Honvéd válaszai között még nem találtam kifogásolhatót, ellenben SűritettLevegő írt már egy két zagyvaságot.Elnézést kérek tőle , ha gorombának tűnök, de ez csak az én véleményem. A többit nem ismerem.

Amúgymeg dönteni úgy tudnál, ha lemennél mindegyik számodra esélyest kipróbálni.

2016. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korbács és honvéd a király!
2016. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Kb. az összes jó, de van amikor elszalad a ló egy picit és nagyon felfényeznek egy-egy stílust. Itt sokáig boksz, birkózás kultusz volt, most jött pár kung-fus arc. Mindegyik jó amúgy, ne ez alapján válassz.
2016. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!