Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 21 évesen milyen küzdősportot...

21 évesen milyen küzdősportot érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

15 évesen 2 évig kempoztam, de ezen felül nincs tapasztalatom, azzal viszont tisztában vagyok, hogy legtöbb helyen gyereket várnak.

Ennyi idősen mint kezdő szerintetek milyen sportot lenne jó elkezdenem kondi mellett?


Ha esetleg tudtok jó helyet Budapesten azt is ajánlhatnátok, lehetőleg normális emberekkel (ez alatt gondolok olyanokra akik nem csak azért járnak, hogy aztán péntek esti buliban villoghasson az ökleivel).


Köszönöm a segítséget. :)



2016. márc. 13. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Bokszból, kickboxból biztos van olyan terem, ahol fogadnak, de a BJJ is vár felnőtteket.
2016. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik Kung-fu és Karate stílus, de mehetsz Boxra, Muay Thai-ra, Taekwondoo-ra is. Viszont azt ajánlom, hogy menj vissza Kempózni. Abban már van tapasztalatod, nem lenne az egész új. Persze, ha azért hagytad abba, mert nem tetszik, akkor az más. De, ha tetszik, akkor inkább folytasd azt. :)
2016. márc. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kempoból alap dolgokra emlékszem, de ahova jártam a társaság nem tetszett. Elég sok volt a roma, amivel alapból nem lenne bajom, mert voltak közöttük normális, jófejek is, de volt jó pár agresszív állat is.


Lehetőleg olyat szeretnék elkezdeni, ahol edző is komolyan venne és nem csak azokat akiket versenyre akar küldeni az elején, illetve amiben nincs vagy csak részben van földharc. Főleg rúgásokra szeretnék rámenni, de bármi jó ami praktikus önvédelemre és viszonylag gyorsan elsajátítható.


Köszönöm a segítségeteket ebben. :)

2016. márc. 14. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!