Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes lenne lenne elkezdeni...

Érdemes lenne lenne elkezdeni 16 évesen?

Figyelt kérdés
A városban van thai box edzés és ismerek is valakit aki oda jár, ő elég kemény már. Nem vagyok magas kb 175 cm nem vagyok nagyon izmos se hajlékony. Eddig úgy vettem észre, hogy az ütést viszonylag tűröm. Társaságba idővel jól beilleszkedek de nem tudom hogy hogy állnának hozzám a többiek. Az ilyen edzéseken könnyű beilleszkedni, ha kb. mindenkinél gyengébb vagyok?

2016. dec. 9. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Bátran lenézhetsz az edzésre így magad döntheted el hogy mennyire megfelelő a számodra , ill beszélhetsz az ismerősöddel hogy meséljen róla egy kicsit . Pár edzés után meglátod hogyan fogadnak majd s ha befogadnak ( ami eléggé valószínű ) onnantól Ok mert idővel megszokod a strapát s fejlődni fogsz sok mindenben
2016. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem menj el,tapasztald ki:) Az mindegy milyen a tested. A sport formálja meg. Az én barátom 14évesen kezdte,és akkor még ő is kis ropi volt:D Azóta olyan kockái vannak..
2016. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
alacsony se vagy, menj:D
2016. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem a verekedésért megyek, csak sportolnom kéne valamit, ez meg tetszik is. 2. válaszoló tudod hogy csak a kislányok játszanak kockákkal :D
2016. dec. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!