Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Parkourozok és ügye jól...

Parkourozok és ügye jól mennek az ugrások meg magas falakra feljutni de elő fordult egy eset amikor gyöngének éreztem magam milyen edzést kéne bevezetnem?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy, volt egy párkány egy ajtó fölött de nem lehetett oda sehol felmenni/kimenni és én felfutottam a falon és elkaptam de nem bírtam felhúzni magam mert ugye egy párkány volt és lábbal nem bírtam rásegíteni csak kézzel és kéne valami napi edzés köszi a válaszokat.

2016. dec. 19. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
de persze egy haverom feltolt feljutottam de szeretnék minnél könnyebben feljutni és akadályokon átjutni.
2016. dec. 19. 19:37
 2/5 A kérdező kommentje:
feltudom magam húzni letudok nyomni fekvőket de nem tudom milyen mértékkel kell edzeni
2016. dec. 19. 19:42
 3/5 anonim válasza:

Szia. Próbálj meg minél több olyan gyakorlatot csinálni, hogy felfüggeszkedsz egy rúdra a tenyered arra néz amerre te, és húzd fel magad, engedd le.. Ebböl naponta 2x csinálsz egy olyan 10-20 -at 1-2 hét után már érezni fogod a változást


_

(O

|

|

|

____

( o)

----

|

|

2016. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne feledd hogy a tenyered előre fele nézzen!
2016. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi akkor elkezdem gondolom jól értettem nem bicepsz re és a kézfejemet lássam felhúzásnál ne a tenyerem akkor neki vágok 😊
2016. dec. 21. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!