Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A küzdősportok gyakorlásával...

A küzdősportok gyakorlásával el lehet érni a megvilágosodást?

Figyelt kérdés

Például azzal, hogy valaki elvonultan gyakorol, megunhatatlanul és folyamatosan, alázattal az egy idő után szellemileg is elérhet benne egy magasabb szintet? Semmi mással nem foglalkozik, nincsen családja, se háziállata, se senkije, nem jár társaságban. Félig-meddig ilyen "szerzetesként", nincs hobbija sem, nem ül a facebook előtt egyáltalán. Maximum annyi, hogy a munkáját a munkahelyén elvégzi (mert ugye valamiből élni kell), no meg eljár edzésekre.

Egyszóval minden nap gyakorol órákat és fejleszti magát.



2016. dec. 28. 21:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a szutrák valóban segíthetnek ebben . Bár nemcsak a buddhista szutrák . Én elolvastam a Kamasutrát utána el sem tudjátok képzelni mennyire megvilágosodtam :D
2016. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!