Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem dolgozni 3 gyakorlat...

Elkezdtem dolgozni 3 gyakorlattal, az egykezes fekvőtámasz, az egylábas guggolás és a híd, minden napi gyakorlásával, plusz még ezt kiegészítem némi súlyzós gyakorlatokkal pl mellkasra fekvenyomás, bicepszre csigás felhúzás kötéllel? P

Figyelt kérdés
a súlyzós gyakorlatokat nem minden nap végzem, csak heti három alkalomra szétbontva edzőteremben. ajánlanátok nekem még valamilyen gyakorlatot? a súlyzós edzést így csinálom, hétfő mell tricepsz : fekvenyomás, börtön tricepsz két pad között, szerda láb váll : guggolás egylábas, lábnyújtás gépen vádli. péntek bicepsz hát köteles felhúzás, húzódzkodás. plusz még ez mellett minden nyp nyomom az egykezes fekvőt, meg az egylábas guggolást, meg az állásból állásba hydat

2014. máj. 31. 21:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!