Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek róluk:...

Mi a véleményetek róluk: Korbács, Sűrített levegő, Sincere first, empire 2000? Értik a dolgukat?

Figyelt kérdés

Korbácsot, levegőt, sincere-t mindenki ismeri, empire 2000-rel pedig privátban beszéltem, ő az 54-57 %-os.

Szerintem korbács a legjobb!


2016. dec. 30. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

empire2000 korrekt válaszokat ír, privátban én is beszéltem vele. Sincere-nek nagyon a bögyében vannak a keleti harcművészetek (:D), de a küzdősportokban jókat ír.

Korbács is jól ír. Levegő jól jellemzi a kungfukat, csak nagyon elfogult velük kapcsolatban.

2016. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1. hogy esik hogy téged kihagytak :o?
2016. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sárkányt kihagytam, mert őt már jellemezték páran, a fentieket viszont nem!

2016. dec. 30. 16:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogy kihagytak. De Magyar Honvédet és Aikiboxert is odaírhatták volna a felsorolásban.
2016. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De őket már ismeri mindenki, meg téged is!

Rátok már megmonták hogy jók vagytok, de rájuk még nem nagyon.

2016. dec. 30. 16:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sűrítettlevegő gyerek hülyeségeket ír. Sincere jókat ír, bár kicsit bunkó stílusban. :)

empire2000-et nem vágom, hogy ki, de szerintem ő az aki mindig leoltja Levegőt. :)

Korbács jól ír, bár ő inkább savate-muay thai-boksz vonalon a legjobb.


Szerintem Honvéd és Rozsda a legjobb, mindkettő reális, mindketten sok stílust kipróbált emberek, nem is elfogult egyik sem. Bár tudom, hogy nem számít, de kategória toplistában Rozsda közvetlenül Korbács alatt van.

Honvéd és Rozsda is, jó tanácsokat és bő válaszokat ad legtöbbször. Ha negatív kritikájuk van valamiről, akkor azt megalapozottan és normálisan, elfogultság nélkül mondják ki.

Aikiboxer az ökölvívással ugyanannyira elfogult, mint Levegő a kungfuval, annyi különbséggel, hogy Aiki tapasztaltabb és az írásaiban van realitás, míg Levegő full baromságokat ír.

2016. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyébként Korbácsot is már sokan jellemezték.
2016. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

"Sincere jókat ír, bár kicsit bunkó stílusban. :)"


Bevallom ez jogos. :)


SűrítettMarhaság nettó gyökérségeket ír, mint ha a kungfu lenne az atomszuper valami. Aztán most Levegőn kívül van egy másik kemény mókusboxoló válaszoló is, az Arkagyij ő is egy wingtsunherceg.


"Levegő jól jellemzi a kungfukat"


Bocs Rozsdi, sok mindenben egyetértek veled, de ebben nem. :D


Korbács igen jó válaszokat ad, látszik, hogy ért hozzá. Az empire az nem tudom, hogy kicsoda. Honvéd, Korbács, Rozsda ők a legjobbak.

Korbács az ilyen a harcban lévő mentális témákban jó. Rozsda a testfelkeményítést nagyon vágja, és ő tényleg ért a kungfukhoz, nem úgy mint Sűrített. Honvéd, az a küzdősportokat, katonai közelharcot, utcai önvédelmet sok mindent tud, ő a legtapasztaltabb szerintem.

2016. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem is lehetne, de megmaradok anonimus nak :D
2016. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9-es, szerinted ki a legjobb a kérdésben felsoroltak közül?
2016. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!