Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek így lenne értelme...

Szerintetek így lenne értelme elmenni egy versenyre? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzetem a következő :D

Most már jó ideje birkózom(4-5 év),valamint jiu jitsuzom(6 év kb),grappling versenyeken többször is voltam már,érmeim is akadnak.


Viszont elkezdtem gondolkodni azon,hogy kipróbálnék egy MMA szabályrendszerben megrendezésre kerülő küzdelmet is.


Az első kérdésem az lenne,hogy egyáltalán indulhatnék-e ilyenen,ha nem vagyok tagja semmilyen MMA egyesületnek,a második pedig az,hogy lenne értelme szerintetek box/thaibox tapasztalat nélkül ? :D


2017. márc. 28. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj mellé előbb pl thai boxot tehát ha előbb meg akarod tanulni valamelyik állóharc stílut igen van értelme elkezdeni és szerintem jobb ha tagja vagy egy egyesületnek
2017. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát legalább 1-2 évet boxolj/thai bxolj mert különben szétverik a fejed még ha te nyersz akkor is.
2017. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Rendben,akkor szerintem a birkózást lecserélem MMA-ra,úgyis találtam olyan klubbot ahol az egyik edző birkózó,mellette meg folytatom a jitsut.


Aztán 1-2 éven belül már hátha versenyezhetek ;)

2017. márc. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!