Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fogyni és izmosodni is szeretn...

Fogyni és izmosodni is szeretnék. Hogyan?

Figyelt kérdés
Most 64 kg vagyok,165-6 cm.Tudom, hogy ez sok,változtatni szeretnék,és mivel súlycsoportos sportot csinálok,ez szükséges is.2 és fél hónap alatt sikerült nyáron 14/5 kilót fogynom,ugyanezzel a fogyókúrával szeretnék most is lefogyni.Viszont.52 kg szeretnék lenni úgy,hogy van rajtam egy 5 kg izom minimum.Akkor most fogyjak le elöszőr kb 43-44 kg-ra,utána pedig szedjek fel kb 8-10 kg izmot?Elég ízléstelenül néznék ki 43-44 kgosa és izmosodni tudom,hogy nem lehet gyorsan,tehát egy darabig vékony maradnák.Azt olvastam nem lehet egyszerre fogyni és izmosodni.Valaki aki ért hozzá,az segítene?Előre is köszi.Nem vagyok jártás az ilyen dolgokban,ez gondolom látszik.

2017. ápr. 20. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Megfelelő étrend az alapja és bele kell fogni valami rendszeres aerob mozgásba, minimum napi 1 óra aztán lehet növelni. Mivel ettől a mozgástól is gyarapodni fog az izomtömeg, így a kilóban mérhető testsúly csökkenés egy idő után lelassul. Ha napi rendszerességgel nyomod és odafigyelsz a kajára akkor két hónap alatt simán eljutsz oda, hogy már stagnálni fog a súlyod és akkor mehet "tömegelés".


Napi egy óra futás/bringázás/úszás ilyesmi, kötelező olvasmánynak pedig a sárga kapszula.

2017. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
Szalkasito diéta+ sulyzos edzés + kardio edzések. Ennyi. Kezdők tudnak egy ideig izmot növelni és zsírt leadni egy időben is.
2017. ápr. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!