Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel a mozgással mennyi idő...

Ezzel a mozgással mennyi idő alatt tudnék fogyni/izmosodni?

Figyelt kérdés

Nem akarom nagyon megterhelni magamat,mert az nem bírja túlzottan a szervezetem.

Így bevezettem a mindennapos kardiót(abból csak 10 perc,valószínű azt növelni kéne),utána keményebb edzés fenékre és combra,legvégén hasra.

Középiskolás vagyok,így iskolában nem tudok odafigyelni az étrendemre rendesen. Délelőtt egy szendvics,mellé még valami pékáru. Utána rendesen ebédelek,vacsira viszont már nem eszem semmi "megterhelőt". Általában csak pirított barna kenyeret vagy rántottát-azt kenyér nélkül-.

Ezzel az étrenddel és edzéssel mennyi idő alatt tudnék leadni pár kilót vagy legalább izmosodni?

16 éves lány vagyok. 169cm/59 kg.



2016. okt. 4. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így kvázi csak annyit ér, hogy úgy érzed teszel magadért valamit és ettől jobb kedved lesz, de sok haszna nincs, helyenkét még rossz is.Főleg, hogy azt sem tudjuk mi az a "keményebb edzés fenékre, combra és hasra", leírnád a gyakorlatokat is és hogy miből mennyit csinálsz?
2016. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=yEPwxZuiddQ


Én se nagyon hiszek ezekben a magyar "fitnessladyk-ben",de ez szerintem elég jó edzésgyakorlat.

Amúgy a kardiót a Fitness Blender nevezetű youtube-os oldalról nézem,ők is nagyon jókat csinálnak.

2016. okt. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!