Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyni szeretnék néhány kg-t...

DorinaPrincess kérdése:

Fogyni szeretnék néhány kg-t és közben kicsit izmosodni is. Valami jo otthoni edzés ötlet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Örök életemben kövér voltam, soha nem voltam átlag gyerek. Most értem el oda, hogy le szeretnék fogyni. 20 kg felesleg van rajtam. Mindenhol arányosan vagyok kövér. Próbálkoztam már itthoni "eddzéssel". Gugolásokat csináltam és próbáltam sima "félfelüléses hasprést", de van egy veleszületett nyaki gerinc problémám és 10 db után abba kellett hagynom annyira fájt tőle a gerincem. Leginkább combról és hasról szeretnék fogyni. Tud valaki esetleg valami jó otthoni eddzést, ami kevésbé erölteti meg a gerincem, de hatékony?

2017. márc. 10. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még. Biztos, hogy sokat fogsz változni még. Ha fogyni szeretnél akkor a táplálkozásodon kell elsősorban változtatnod! Szeretnél sportolni akkor úszás, futás és hasonló sportokba kezdj bele.
2017. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy és hány kiló? Kalória deficit kell nem csoda edzésterv
2017. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Genetika, hogy honnan fogysz és elsősorban az étkezésen múlik. Mindenre eddz.
2017. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 160 cm vagyok és 74 kg. Az étrendemen már változtattam, de mozgás nélkül az sem ér sokat mert én egyébként sem az evéstől voltam elhízva, örököltem... 😕
2017. márc. 11. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!