Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tinédzser lánynak melyik...

Tinédzser lánynak melyik küzdősportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kick-boksz vagy thai-boksz között gondolkodtam. A boksz még talán, de az edző akihez szeretnék menni külön bokszot nem oktat, és róla annyi jót (csak jót) hallotttam, hogy mindenképp nála szeretnék kezdeni.

Azt tudom, hogy nagyjából a kettő technika között az eltérés, hogy thai-bokszban lehet térdet/könyököt használni.


Nem "agyon szeretném veretni" magam, csak szeretnék növelni az állóképpességemen, lefogyni a combomról és a hasamról, majd izmosodni. És úgy egyébként is vonzanak a küzdősportok.


Nem tudom számít-e valamit, de 178cm vagyok, szóval elég magas :)


Szóval... Melyiket ajánlanátok, és miért? Személyes tapasztalatokat nagyon szívesen olvasnék :)


15/L



2017. máj. 13. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Amelyik neked jobban tetszik. A Thai Box amúgy erősebb stílus jóval, de ott szét is vernek. A Kick Box pedig inkább való lányoknak. Én azt ajánlom. Mert nagyon jó formát ad neked, önvédelmi értéke is van, és jó edzés. Úgyhogy bátran.
2017. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

boksz vagy kickbox.

és azért mert ezeken az edzéseken vannak lányok is.

tájbox edzésekre meg szinte csak fiúk járnak.

úgy meg nem tudsz sikerélményt átélni ha a másik mindig hagyja magát és nem ad bele mindent.

elhelyezni magad,objektíven értékelni a tudásodat sem tudod rendesen ott,mert mindig a leggyengébb leszel közöttük akármennyit fejlődsz is.

2017. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először bátran kezdj kick-boxot később ha van kedved lenézhetsz egy thai box edzésre hogy a saját szemeddel lásd milyen az
2017. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 palilaci ***** válasza:
77%

"Nem "agyon szeretném veretni" magam, csak szeretnék növelni az állóképpességemen, lefogyni a combomról és a hasamról, majd izmosodni. És úgy egyébként is vonzanak a küzdősportok. "


1. Allokepessegnovelesnek jo mindketto, a kick-box kevesbe brutalisabb, ott nagyobb esellyel van csaj partner is.

2. Lefogyni nem ettol fogsz, hanem a kaloriaminusztol. Az pedig foleg etrend kerdese, a mozgas masodlagos.

Hasbol, combbol nem lehet kulon fogyni, ha beindul a fogyas akkor mindenhonnan fogsz aranyosan fogyni.


Az elozoek egyebkent jokat irtak. Az a baj ezzel a ket sporttal, hogy ha sparringra kerul sor egy fiuval, hiaba mondana neked, hogy nem engedi magat, engedni fogja hidd el. Meg szamits arra, hogy befog figyelni nehany monokli.

2017. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!