Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek milyen tápkieget...

Szerintetek milyen tápkieget érdemes szedni ha a pénz nem számít, és naturál akar maradni az ember?

Figyelt kérdés
Én ezekre gondoltam: fehérje+szénhidrát, glutamin, bcaa, kreatin, monster pak, omega 3, lenmagolaj, c vitamin,hmb, tribulus , amino magic,
2015. aug. 28. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem számít, akkor multi+cvitamin, azon kívül pedig minőségi élelmiszerek nem pedig kiegek...
2015. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni hogy ezek mellett megy a marhahús, meg a hal.
2015. aug. 28. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor menjen az, lazac, angus marha, kaviár, csirkemell csirkemell hátán, minidg jobb szilárdból fedezni, te legalább tudsz variálni és nem csirkemellhaolcsó, túró és fehérjepor háromságba vagy zárva. Am ja, vitaminok, meg amilyen izuletvedo szimpatikus, ha nem kell meggondolod, hogy hogy uszod meg a legolcsobban... omega3 és kb ennyi
2015. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeknek a 3/4 kb felesleges.


Ami fontos az az ízületvédő, multi esetleg c vitamin. Mivel sok halat eszel az omega 3 sem létfontosságú. Illetve ha szükséges még fehérje.

2015. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek mind okésak, csak az amino magic-et nem ismerem. Mondjuk én a tribulust nem tartom egy bizonyitottan jó kiegészitőnek. Fontossági sorrend:

1.szint: Fehérje + vitamin + halolaj.

2.szint: BCAA + glutamin + kreatin + HMB


Lehet, hogy van olyan designer fehérje, amiben a 2.szint mind benne van.

2015. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem számit a pénz akkor van 3.szint is. Én szivesen kipróbálnám ezt a tápkieget csak nekem drága. Mivel azt mondják, hogy a hatásos dózis belőle 2000 mg/nap körül van.


3.szint: béta ecdysteron 2000 mg/ nap. (növényi hormon amely a fehérje szintézist emeli)

2015. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!