Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box műtött térddel?

Thai box műtött térddel?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez a sportág, szeretnék belekezdeni majd, de nem tudom, mennyire nekem való. 2 éve műtve volt a térdem egy baleset miatt, fel is vágták, mert egy kisebb darab porcrészt ki kellett venni, de elvileg annyira kicsi volt, hogy regenerálódott nagyjából.

Amit érzékelek ma belőle, hogy ropog, ha ugy fordulok ki vele, kicsit kotottebb, mint a másik, néha tudat alatt kicsit féltem/kímélem edzéseknél, azóta komolyabban odafigyelek a bemelegítésre, Arthro Guard porcerősítőt/védőt szedek, de nem érzem, hogy nehézséget jelentene akár rúgni is vele vagy ilyenek. Persze csak hobby/sport szinten szeretnék edzésekre jârni, és megkérdezek egy edzőt is, de érdekel addig is mások véleménye, hogy így is belevágjak e, nem fog e tulságosan hátráltatni?


20/l


2017. szept. 4. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

másodlagos,hogy tudsz-e vele rúgni.

az elsődleges kérdés inkább az,hogy azt hogyan viselné ha rendszeresen rúgják?

mert kb első számú célpont a terület.

a combosok legalább fele térdhajlatba megy és sokszor térddel véded le a másik rúgását.

ezen gondolkodj és ha úgy érzed ez sok lenne,hogy fullba belebikáznak időnként,de üti rugit akarsz,akkor menj kickbox edzésre,ott csak felső testre lehet rúgni,nincsen combos.

2017. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!