Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként érdemes fehérjeturmi...

Kezdőként érdemes fehérjeturmixot inni?

Figyelt kérdés
Nem komolyan szeretnék edzeni, csak nyárra akarok jól kinézni. Kell fehérjeturmix?

2018. jan. 2. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan az elég fehérje (2g/tskg), illetve az elég kalória, akkor nem. Ha olcsót akarsz, akkor myprotein: impact whey protein, bár csak pénzkidobás lenne szerintem, inkább kajáld be azt a +100-at vagy egyél földimogyorót nasinak, olcsóbban ki fogsz jönni!
2018. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2018. jan. 2. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a hozzaallas? Jol szeretnek kinezni ezert nem fogok komolyan edzeni... pff

Szerinted az izmokat ingyen adjak?

Bar kezdokent nagyon konnyu izmosodni, az elso par honapban, de ilyen hozzaallassal ne kezdd el ezt a sportot mert nem sok ertelme van

2018. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kicsit lehet félreérthető, nem teljesen így gondoltam. Nem ilyen akarok lenni mondjuk, hanem szeretném ha lenne egy esztétikus jól kinéző testalkatom. [link]
2018. jan. 2. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Naturalban nem sok ertelme van. Lazan be lehez vinni szilard kajaval, a gyorsasaga meg nem lenyeges.
2018. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nem is leszel.
2018. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lazy Lover ***** válasza:
Itt mindenki 6 hònap alatt akar izmos lenni..... ha nincs meg a napi kcal akkor jò a por
2018. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kezdőként nincs, egyél sok csirkét kevés cht.
2018. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdő vagyok én is (3 hónapja)


1. Ne félj attól, hogy túl izmos leszel, nem leszel. Nőként sem.

2. Gyakran eszem (irodai ebédidőben) kínainál csirkés akármit rizzsel.

3. Drogeri Makrtban (DM, illatszerbolt) találtam olcsó fehérjeport. Ritkán nyúlok hozzá, elcsábítanak a szendvicsek, de így meg pocakosodok. Ha lenne akaraterőm, akkor vacsorára csak fehérjeturmixot (meg sok folyadékot) innék, ennék.

4. Orosz János videóit keresd a youtubon.

2018. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5. Builder.hu-n is sok jó cikk van.
2018. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!