Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 13 éves tesóm sportot váltana....

13 éves tesóm sportot váltana. Ti mit tennétek ebben a helyzetben? (Többi lent).

Figyelt kérdés
Fiatalon anya beiratta focizni, nyomta pár évet és közepesen/jól ment neki, de szupersztár azért nem volt. A sport miatt sajnos a jegyei is romlottak kicsit, szóval abba kellett hagynia fél évig, de most helyreállt minden, szóval folytathatja. Viszont most azzal jött, hogy Ő ez idő alatt megunta ezt az egész focit, őt vagy a kick-box vagy az MMA érdekli. Mit mondjak, 180 fokos váltás lenne az biztos. Hiába győzködtük, azt is mondtuk, hogy legalább valami olyan híresebb sportot csináljon, ahol le tudják igazolni és komolyabb eredményeket érne el, mert még úgyis fiatal. De törhetetlen. Őszintén kicsit féltem, egyrészt, hogy nem-e fogja megbánni, másrészt ilyen sportot sosem csinált. Ti mit csinálnátok, mi a véleményetek?

2018. okt. 28. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Minek akarsz beleszólni az életébe? Diszb*zit akarsz belőle csinálni? A fociban hol tud komolyabb eredményeket elérni? 😂😂😂
2018. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És miből veszed azt a tévképzetet,hogy kickboxban nem igazolják le?Annyi eszed nem volt,hogy utánanézz a Magyar Kickbox Szövetségnek.
2018. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó ott is leigazolhatják. MMA-ban is leigazolhatják. De nem erre irányult a kérdés.
2018. okt. 28. 22:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.MMA-ban nincsenek nagyon szövetségek,főleg nem gyerekeknek,mivel az egy felnőtt sportág olyanoknak,akik legalább már középhaladók minimum két küzdősportban.És ha nem erre irányult akkor mire?Hogy csapatsport helyett,egyéni sportág?
2018. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem teljesen. Arra, hogy (legalábbis Magyarországon), a kick-box és az MMA nem az a sport, amiben sok pénz, közismertség és támogatottság van. Akik mennek, azok többségben hobbi szinten, nincsenek a sportban neves magyarok sem, illetve nincsenek olyan színvonalú edzések sem, mint például az olimpiai sportoknál. Például én 10 évet vizilabdáztam, de annak köszönhetően egész Közép-Eu-t bejártam, bármilyen utazási költségek nélkül (csak havi tagdíj kellett), sok nyári tábor volt, együtt nőttünk fel a csapatommal, folyamatosan jártunk versenyekre stb. Félek, hogy most bemegy egy ilyen “Szétbaszlak SE”-be, eltölt ott pár évet és rájön, hogy mégsem ez kellett volna neki. Ha nagyon akar bunyózni, mi biztos nem fogjuk tiltani, csak szerintem így gyerekfejjel ezt valahonnan hallotta vagy látta, gondoltam hátha valahogy lehet rá hatni, hogy gondolja át.
2018. okt. 28. 23:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima Boxra menjen. Abban lehet sikeres Magyarországon, mehet versenyekre is.
2018. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kellett volna, hogy csináljon ilyen sportot, ha eddig focizott? 1-2 hónap alatt úgyis rájön, ha nem érdekli, de én azt a döntést, hogy mit sportoljon nagyrészt rábíznám. Ha nem szeret focizni, akkor nem kell ráerőltetni, mert csak megutálja a sportolást. Meg nem azért, de itthon a focival aztán nagyon lehet eredményeket elérni.... Ha normális helyen van, akkor nem 'Szétverlek SE' lesz, abban biztos lehetsz. Én 8 évesen kezdtem el a küzdősportot, azóta nincs tőle semmi bajom, nem változott a mentalitásom, hogy mindenkit erőszakkal szétverek...stb. Önfegyelmet, önbizalmat, állóképességet és tiszteletet mások iránt viszont adott, szóval ezt majd látjátok. Versenyekre is lehet menni, de szerintem nem az a lényeg egy küzdősportban. Na sok sikert Neki!
2018. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat.. 'Szétb*szlak SE'-t akartam írni.
2018. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A magyar foci úgy szar, ahogy van, annyit színészkedni én is tudok. Tesódnak több esze van, hogy valami értelmesebb sportot választana, hagyjátok.
2018. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tanuljon, az legyen az első. Azzal biztosan előrébb jut. Mellette meg hobbi szinten űzhet bármit.
2018. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!