Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy hobbibringásnak valóban...

Egy hobbibringásnak valóban szüksége van sok százezer szuper bringára,10-11 fokozattal, karbon kerekekkel, vagy csak ennyire be tudja hülyíteni a bringásokat a marketing?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 11:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
2019. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyit tudsz? Linkelsz egy szellemi fogyatékosról egy képet? Az komoly.
2019. szept. 25. 13:47
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Ebben is az arany középút az ideális. Én hobbi bringás vagyok, karbon kerék nem kell, de jobb szeretek egy közép kategóriás montival karikázni, mint egy libakergető tanyabájkkal.
2019. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Ki számít hobbi bringásnak? Mert ebből Mo-on a bringások 99%-a nem tud megélni. Tehát szinte mindenki hobbista.

Ha sokat tekersz, akkor érezni fogod a különbséget a bringák között.


Amúgy a többségnek megfelelő lenne egy Fiat Punto is, de a többség szeretné élvezni, amit csinál.

2019. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szlory ***** válasza:
97%

Biztosan vannak impulzusvásárlók, de egyrészt a hobbi attól is hobbi, hogy mindenki a maga szándéka szerint költ rá, nem létezik rentábilis hobbi, tehát nincs értelme azt mondani hogy "ez sok" vagy "az kevés", satöbbi. (A hobbi attól hobbi, hogy "nem éri meg", de remélhetőleg kikapcsol. Van a mondás, hogy "az a munka a hivatás, amit szenvedéllyel csinálsz - az a hivatás hobbi, amiből nem tudsz megélni". ;)


Nem utolsó sorban igen csekély azon marharépák száma, akik pont a bringákkal villogást találták ki maguknak. A legtöbb esetben pedelec-et vesznek, mert azt a hozzá hasonló laikus barátainak is azonnal tudtára adhatja, hogy ez egy hétszámjegyű bringa. Én megkockáztatom, értek hozzá, de laikusnak én nem is próbálom indokolni a bringáim árát, értékét. De azt el lehet érni, hogy ne nézzen futóbolondnak egy autó árú bringával: többek között azzal, hogy én sem nézem őt hülyének, mert nem tudja kiszámolni az alkatrészek értékét, felhasználási célját és lehetőségeit. Az egyetértés pedig ott lesz, hogy NEKI ez biztosan nem ér annyit, mint amennyit most hallani fog. De szerencsére nem is ő fizeti :D

2019. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az esetek 80-90% soha nem használják ki ezeket.
2019. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sem. Szerintem a Dechatlonos 80000 forintos gép untig elég arra, hogy hetente háromszor gurulj egy órát.
2019. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy vannak még józanul gondolkodó emberek. 🙂
2019. szept. 25. 18:32
 9/21 anonim ***** válasza:

Igazából nem. Ahogy anyunak sincs igazából szüksege egy luxi terepjaróra.

És apunaknsem a ferrárira.

De ha megengedheti magának...

A hobby-t is lehet egyébként profi szinten üzni.

És van egy szint ami alatt nem érdemes űzni,mert nem látje a hobby feladatát. Szenvedsz a szereléssel,az alaktrészekkel,stb akkor már inkább veszöddség. De profiság hajszolása is azzá vállik mert a pro bringa pro gondoskodást igényel...amikor az is vesződdség akkor keres mást.

2019. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ez az. Nincs szükség rá, de megteheti, mert megérdemli. Jutalmazzák ilyen módon az emberek magukat. Eszetlenül fogyasztani azt tud mindenki. Persze ez hajtja a gazdaságot...


Aztán most meg megy a pislogás meg a maszatolás amikor itt állunk egy katasztrófa küszöbén.

2019. szept. 25. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!