Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi miatt van leggyakrabban...

Mi miatt van leggyakrabban konfliktusod autósokkal, gyalogosokkal?

Figyelt kérdés

Nyilván biciklisekhez szól a kérdésem.


Vidéken biciklizem, itt gyakran tolatnak ki elém parkolóból, a gyalogosok meg sokszor az út szélén sétálnak, pedig van járda.

Illetve mióta reggel 5 körül is biciklivel megyek, a bicikliúton (2 város között) sokszor gyalogosok sétálgatnak a sötétben a bcikliút közepén.



2019. okt. 10. 10:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%

a szomszéd városon túl nem szeretek menni bringával, mert a sok IQ bajnok a bicikliúton sétálgat, mert az szélesebb, pedig pár méterre van járda is. Volt, h nem bírtam, és megkérdeztem, miért ott tolja a babakocsit: „ott sétálok, ahol akarok b_szd meg”.


autósokkal nem nagyon volt durvább konfliktus, azért sem, mert kisváros, és 2 város között végig bicikliút van. persze olyanok azért voltak, h kitolattak elém (szinte mindig nők), vagy láttam rajta, hogy gőze sincs, kinek van elsőbbsége.

pár hónapja nekem jött egy rolleres reggel sötétben. közvilágítás arrafelé nincs, ő meg az bicikliút közepén lámpa nélkül gurult.

2021. máj. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!