Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a legjobb, legbiztonság...

Melyik a legjobb, legbiztonságosabb, strapabíróbb biztonsági lakat biciklihez? Több lenn

Figyelt kérdés
Van ugye a sima kulcsos, számzáras, láncos, darabos, merev stb...

2019. okt. 31. 17:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A 5. válaszban a linked egy gerinclakat nevű zárat mutat. Ez csak a műanyag burkolat alatti lemezhengerektől nagyobb, de a lényeg bent egy sodrony, ezért fikázza a kolléga. A textilburkolatú Abus pedig láncos. A láncos, a collstok lakat és az u-lakat mind nehéz jószág, ez van.
2019. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 MGéza ***** válasza:
100%

Tanulságos. És ezt akarod te megvenni:

https://www.youtube.com/watch?v=rmbUwfVYHsY

2019. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

megfogadtam az egyik előző kommentátor tanácsát, és abus láncos lakatot néztem ki:

[link]


ez már elég jónak számít? 5-ös a biztonsági foka, ami kb közepeset jelent ahogy utánanéztem...


Van bringásoknál egy íratlan szabály ilyen esetekre, hogy a bicó árának legalább 10 százaléka legyen a lakat ára ugyebár. a bicóm olyan 380 euró lesz, ez a lakat meg 32, nagyjából a 10 százaléka...

2019. nov. 2. 04:40
 14/19 MGéza ***** válasza:
100%
Az már osztályzatokkal jobb mint amit kinéztél.
2019. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

Vegyél a parádés bicó mellé egy ronda bicajt, amit napokra magára hagyhetsz ha olyan helyen jársz.

Egy pecen belül flexel levágható a összes. A haverommal kamera alatt kapucnis ruciban eegy perc alatt le flexelem a drága lakatodat. Szerinted hányan merészkednek oda érdeklődni a csináljon már vegre valaki valamit kényelmes társadalmunkban? Csak kérdezem?

2019. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

Aki használt flexet életében, abból máris profi tolvaj lehet

Férfiak 70'/,le tud vágni egy ilyen lakatot.Nőknél ez 10'/,.

2019. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 MGéza ***** válasza:
100%

A legtöbb tolvaj erővágóval dolgozik és az ilyen gyenge sodronylakatokat keresi, sőt ezeket egy erősebb fogó is elviszi szálanként. Szomorú de sokan azt hiszik vesznek egy olyat aztán meg mutogatják a képet hogy ellopták pedig le volt lakatolva. Vagy le se zárja mert csak beugrik két percre. A legtöbb lopós ilyen alkalmi tolvaj, a könnyű célpontra mennek rá.

A flex hangos, sok feltűnést kelt bár az is igaz a legtöbb ember nem mer odamenni hogy megkérdezze mégis mit csinál. Aki flexxel járkál az általában direkt olyan helyekre megy amelyek már beváltak, van célpont és nem olcsó bringák.

2019. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

ha ez sem jó, az már baj mert ennek az árát is sokallom, ennél drágábbat tuti nem veszek.

Amugy is, még egyszer hangsúlyzom, hogy faluban lakom, ott is fogom használni a bringát, ti gondolom nagyvárosra értettétek ezeket a flex/erővágó használatokat. Most mig nincs bicajom, addig fateréval járok (olcsó lengyel bicikli), és volt hogy bementem fél órára valahova, és kint hagytam lakat nélkül és nem lopták el...

2019. nov. 2. 12:17
 19/19 anonim ***** válasza:

Dekorossal csináltathatsz matricát, jól megfogalmazott rövid szöveggel.A kerékpár kettős nyomkövetö rendszerrel van védve. Márkát nehogy tartalmazzon a szöveg mert kezdődik a guglizás. Faluhelyen terjednek a hírek,aki kérdezi milyen az a rendszer, annak csak annyit modj hogy nem mondom el .

Én rutinos flexforgató vagyok,de ha ilyen matricát látnék inkább nem mennék bele. A nyomkövető létező dolog a bicaj üregeiben szokták eldugdozni.

2019. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!