Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Merev vázas downhill kerékpárt...

Merev vázas downhill kerékpárt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

#BMX #MTB #downhill #enduro. Freeride
2020. jan. 13. 14:22
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Hát ma már a freeride-ban is túlnyomó többségben vannak a fulltelősok, downhillre meg a hardtail totál alkalmatlan.


Mocskos mód át tud ám dobni a kormányon egy hardtail, ha túl nagy huplit abszolválsz vele.

2020. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek a témához, kezdő vagyok. Az eddigi bringámat összezúztam, azért szeretnék újat venni. Össztelósat még nem szeretnék, először egy mereven tanulnék meg downhilletni. Az eséseket megkibírom, et a tanulási folyamat része :) Esetleg ez megfelelhet a célnak? [link]
2020. jan. 13. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt is össze fogod zúzni. Ez egy belépő XC gép, a DH-val ellentétes szakágy, de ez inkább boltba járós kategória. Láttam ugyan gyerekeket ilyenekkel ugrálni, nyilván anyagi okokból, de hullottak is szét rendesen.
2020. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ajánlani esetleg tudsz?
2020. jan. 13. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Másik kérdésednél linkeltem egy használt UMF hardyt. Ilyesmiben gondolkodnék. Újat felejtsd el 200 alatt!
2020. jan. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!