Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerèkpárt vegyek?...

Milyen kerèkpárt vegyek? Tudnátok ajánlano valamit?

Figyelt kérdés

Szeretnèk kerèkpárt vásárolni de nem szeretnèk százezreket erre költeni hisz hobbi cèlra vennèm.

Amire használnám: balaton körüli kos bringatúra, kishegyi parkerdő tanösvènyen kerèkpározás, balatonparti kis gurulgatások. Ezelőtt egy neuzer hagyományos bringám volt az a règi női típus. Dechatlonos bicókkal szemezgetek de olyan megoszlóak a vèlemènyek elbizonytalanítanak.


2020. márc. 26. 21:24
 1/3 MGéza ***** válasza:
Ilyesmire trekking a megfelelő kerékpár. Dechatlonosok pont felejtősek abban a kategóriában. Mennyi a max amit rá akarsz költeni?
2020. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy fejenkènt 90et költenèk rá, úgy gondolom hogy ennyièrt már csak kapunk valami alapot amivel elgurulgatunk.
2020. márc. 27. 09:23
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes trekkinget venni, mert egy mountain bike-al jobban jársz, az elmegy mindenhol mindenhogyan, A dechatlonos bringák nem ttúl jók, de ezt azért mondják, mert nem megy le a niagara vízesésen, szerintem vegyél valami dechatlonos montit jó az áruk is. A te felhasználásodra tökéletes! [link] ezt nézd meg!
2020. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!