Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri megvenni ez a bringát?...

Megéri megvenni ez a bringát? (RockRider ST 530 S, 27,5”)

Figyelt kérdés

link:

[link]


Első komolyabb bringa lenne, főleg aszfalton, de néha földúton is mennék vele.

Teljesen laikus vagyok a témában, de a dupla teleszkóp gondolom jó lehet, illetve a hidraulikus tárcsafék nem tudom milyen, de mivel a drágább modellekben láttam ilyet, ezért gondolom ez is jó lehet. Ahogy láttam komolyabb márkájú (Schrader) szelep van benne, illetve duplafalú felnik.


Ha esetleg tudtok más típust ajánlani, akkor a keret olyan 150k körül lenne, de a 165k még belefér (akciósan ez is 130k szokott lenni).

Még annyi, hogy 110kg vagyok, a bicikli tömege ~15kg, és 120kg az össz teherbírás, akkor viszont ez nekem nem megfelelő? (nem tudom mennyi a tűréshatár)


Mit gondoltok?



2020. máj. 13. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem miért akarsz MTB-t ha főleg aszfalton használnád és néha földúton. Felesleges a széles gumi, a teleszkópok. A 15kg-ból lefaraghatnál ha ezek nem kellenének és könnyebb lenne hajtani.

Nézz szét a trekking/cross-trekking vagy fitness kerképárok között (előbbiek általában teleszkóposak, utónbbiak nem).

Azon a +5kg-on nem múlik semmi, de jobb lenne nem a max. súlyon használni.

2020. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!