Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sokan miért vesznek hobbiból...

Sokan miért vesznek hobbiból sok százezres kerékpárt?

Figyelt kérdés

Egy régebbi alu vagy egy jó minőségű acél fillérekért beszerezhető és az örök darab, soha nem lesz vele gond, nem úgy mint a mai tervezett elavulással készült vackok, arany árban...


Vagy ez is csak a magamutogatásról szól? Lássák az emberek ki mennyire gazdag?



2020. máj. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/227 anonim ***** válasza:
90%

Na, látszik, hogy fogalmad nincs a témáról - már bocs....


Vagy csak az irigység dominál?


Valszeg nem ültél még jól felszerelt bringán!


Ég és föld a különbség!


Persze ha 500 lelkes faluban a kocsmáig kell elbicajoznod, arra tényleg jó a 40éves parasztbicaj is. :-D

2020. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/227 anonim ***** válasza:
93%

A kerekparozasnak ket veglete van, minden technikai sport ilyen.


Egyik veglet az aki csak kozlekedik egy jarmuvel, a masik sportszenvedelybol probalja kihozni a maximumot.


Autozas ugyan ilyen: Trabanttol a F1-es versenyautoig szeles a paletta.


Nekem is masfel millkos bringam van, pedig ket eve ra sem ultem ... viszont annak idejen versenyeztem is, kellett a jo bringa, hogy hasonlo eselyeim legyenek mint az ellenfeleknek.

2020. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/227 A kérdező kommentje:
Hát pedig átlagembernek nincs rá szüksége, csak azt hiszik tőle, hogy attól lesznek nagymenők
2020. máj. 15. 14:17
 4/227 anonim ***** válasza:
96%

Borzalmasan szűklátókörű vagy!

Mit jelent számodra az átlagember?

Én heti szinten 200 km-t bicajozok, hegyen-völgyön. Sportból, de a magam örömére. A te teóriád szerint egy váltó nélküli harmincévey cotrogány parasztbiciklivel kéne járno.... 😂😂😂😂😂

2020. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/227 anonim ***** válasza:
91%
Manapság egy hobbi sport bicajt megkapsz 150ért - minek szenvednél egy zörgős vacakkal ami nulla élmé y?
2020. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/227 A kérdező kommentje:
Manapság a 150 ezertől indul egy új kerékpár. Legolcsóbb dekatlonos. Olyan is. 50-60 ezerért meg szuper, 100x jobb használt régi bringát kapni. Amivel semmi baj nem lesz évtizedekig. Ellenben az áruházi hulladék jó ha 1-2 évet kibír.
2020. máj. 15. 14:44
 7/227 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy hobbi. Miért lenne baj, ha valaki relatív sokat költ a hobbijára? Könnyebb, jobb bicajokat vesznek, mert azzal szeretnének sportolni. Miért akarod megmondani, hogy más mire költse a pénzét? Ha jó neked a régebbi, acélvazas bringa, használd azt egészséggel.
2020. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/227 A kérdező kommentje:
Mert nem érdemes amatőrnek ilyet venni. Indokolatlan. Nem értik az emberek, hogy nincs szükségük rá? Csak a marketing hiteti velük el.
2020. máj. 15. 14:51
 9/227 anonim ***** válasza:
93%

És?? Vegyél olyat. Ki akadályoz?

Más meg másmilyet vesz.

2020. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/227 A kérdező kommentje:

Én olyat is veszek.

Csak próbálok rávilágítani és megértetni az emberekkel, hogy rossz döntéseket hoznak. Segíteni próbálok.

2020. máj. 15. 15:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!