Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sokan miért vesznek hobbiból...

Sokan miért vesznek hobbiból sok százezres kerékpárt?

Figyelt kérdés

Egy régebbi alu vagy egy jó minőségű acél fillérekért beszerezhető és az örök darab, soha nem lesz vele gond, nem úgy mint a mai tervezett elavulással készült vackok, arany árban...


Vagy ez is csak a magamutogatásról szól? Lássák az emberek ki mennyire gazdag?



2020. máj. 15. 11:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/227 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kérdező haszn bicajokkal seftel, itt próbál vevőt szerezni...🤣🤣
2020. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/227 anonim ***** válasza:
96%

Bár nem bringázok, de kegyetlen nagy álomvilágban élsz kedves kérdező.

Amúgy meg egy hobbinál, főleg mint annak a válaszolónak aki heti 200 km-et teker, nagyon nem mindegy, hogy milyen minőségű eszközzel teszi ezt meg.

2020. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/227 anonim ***** válasza:
94%
Te még trabanttal jársz és nyomógombos mobiltelefont használsz?
2020. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/227 A kérdező kommentje:
Heti 200km az olyan nagy szó? Nem igazán. Én is megyek 150et simán
2020. máj. 15. 15:17
 15/227 A kérdező kommentje:

Úgy látszik ennyire gazdagok a magyar emberek. Simán osztrák színvonal van itt úgy tűnik.


Csak akkor tudnám mit nyűszítenek sokan, hogy nincs munka meg kevés a minimálbér stb

2020. máj. 15. 15:19
 16/227 anonim ***** válasza:
95%

És azt nem lenne jobb egy jobb minőségű bringával megtenni?

Te tudod. Mindenki olyat vesz amilyenen jól érzi magát.

Egyszer azért ülj fel egy ilyen bringára, és használd egy hétig hogy meglásd a különbséget, ne csak szidd.

Tudod, véleményt olyan termékekről mondunk, amit már próbáltunk. :)

2020. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/227 anonim ***** válasza:
94%

Jajj mostmár a politika jön. :D

Na jó, te valami brutál kisebbségi komplexusos idióta vagy, aki haragszik a világra mindenért, ahelyett, hogy magában keresné a hibát.

Kiszálltam, sok sikert a tekeréshez! :)

2020. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/227 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted a minimálbéres emberek járnak drága bringákkal? Nem mindenki szegény Magyarországon sem. Azokat én sem értem, akik ilyen 80-100ezerért vesznek új bringát, mert annál tényleg jobb egy használt, de jól összerakott bringa. Viszont ezek az emberek általában nem értenek hozzá, ezért nem is mernek használtat venni.
2020. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/227 anonim ***** válasza:
93%
Vá..vá..vá.. Szóval. Szerinted egy 30 éves acélvázas régi rozoga biciklivel mikor lehet végigmenni mondjuk egy mountain bike pályán? Nehezek, mint az állat, kb. 0 a technika rajtuk, igazából ezek csak nehezéknek jók. És képzeld el, hogy 500 ezerért egy biciklin nem csak a vázat fizetem ki, hanem az fékeket, teleszkópokat, stb. Nekem ne mondjad már, hogy egy 30 éves acélvázas bicikli ugyan azt tudja, mint egy 20 centis hidraulikus 4 dugattyús fékekkel felszerelt elöl-hátul 180 centit mozgó levegős teleszkópokkal felszerelt enduro bicikli.
2020. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/227 anonim ***** válasza:
92%

Es ki jelezte, h segítseget kér?

Vagy te is olyan vagy mint az egyszeri úttörő, aki akkor is átkíséri a vak bácsit a zebrán, ha esze ágában sem volt átmenni?

😂😂😂😂😂😂

2020. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!