Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A gagyi kondigépekhez képest...

A gagyi kondigépekhez képest egy több százezres gép már használható?

Figyelt kérdés

A 40000Ft-os kategória használhatatlan, de vajon egy 300.000 Ft-os vagy 400.000 Ft-os kombinált gép használható?


Van kifejezetten jó márka? Adidast láttam Decathlonban, elég jó volt a tárogató kar, könnyen mozgott, nem úgy mint egy olcsó gagyi gépen, ahol feszül a bowden.


Hatékonyak egyáltalán a kombinált gépek vagy csak a szabad súlyzós edzés hoz eredményt?



2015. szept. 30. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van otthon:


[link]


meg egy ilyen, nehany tarcsaval:


[link]


Ugyanugy tudok edzeni mint egy edzoteremben.

2015. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha átlag magyar kereseted van, és nem engedheted meg magadnak ezeket a több százezer ft-s gépeket, akkor az olcsó padokkal és szabad súlyokkal is tökéletesen le lehet edzeni bármit otthoni keretek közt... egyedül combhajlítóra nehéz gépet találni, ha olcsón akarod megúszni, de arra meg ott a sissy guggolás.

Kombinált gépnek az egyetlen előnye, otthon, hogy nem kell folyamatosan pakolgatni a súlyokat, amúgy egy fekpad, scottpad, erőkeret + rudak meg tárcsák, kb ennyi nélkülözhetetlen egy otthoni terembe, még az erőkeretet is meg lehet olcsón úszni, ha magadnak csinálod, pl fából.

Én személy szerint megengedhetném magamnak a drágább megoldást, de sokkal jobban szeretem a szabad súlyokat.

2015. szept. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mondjuk olcsó padoknál marhára oda kell figyelni miért ad pénzt az ember, mert vannak nagyon gagyik köztük.
2015. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem a termékvideót, elég jónak tűnik, igaz ez már 1 millió Ft-os.

Hány kg a maximum ami van hozzá?

2015. szept. 30. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:

A gepen asszem valami 80 kilo suly van, de minden gyakorlathoz maskeppen attettelez, nekem elegendo jelenleg.


A keretre meg annyi sulyt raksz amennyit akarsz, talan 300 kilo a maximum, de aki 300 kiloval guggol vagy nyom fekve, az ugysem otthon edz hobbibol :)

2015. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gépeket használni pénz kidobás, vagyis kényelmesebb vele az edzés, de teljesen felesleges luxus, enélkül is ugyan úgy lehet fejlődni, csak picit több utánajárás kell, és nagyobb összpontosítás, hogy szabályosan végezzük a gyakorlatokat.


Egyébként az átlag magyar embernek nincs rá pénze, ezzel csak félig értek egyet. A kondizás már önmagában nem az átlag ember sportja. Aki viszont kondizik, azok között viszont teljesen átlagos, hogy hosszú távon több 100 ezer ft-s gépeket súlyokat tud venni az ember. Mivel egy normális helyen a felnőtt bérlet havi 8-10ezer ft körül van, ez évente 100-120 ezer ft, aki komolyan gondolja az edzést, az 15 év kondibérlet árából egy másfél milliós mini edzőtermet tud magának kialakítani a pincében.

2015. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ha minden áron kondizásra akarsz pénzt költeni, akkor szerintem első körben súlyzós edzés mellett kialakított optimálisabb táplálkozással jobban jársz, mint egy géppel.

Ha normálisan beállítod az étkezést, elegendő vitamint ásványi anyagokat, húst ilyesmit eszel, arra is el tud menni jópár ezer forint pluszban.

2015. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!