Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárosok! Most őszintén,...

Kerékpárosok! Most őszintén, mi a fenéért nem lehet megállni a pirosnál?

Figyelt kérdés

Miért kell anarchista mód közeledni? Miért kell, hogy ez történjen???


[link]


2020. jún. 26. 20:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Az autósok mindegyikének van elvileg jogosítványa. Valahogy mégis vannak balesetek, piroson áthajtók, gyorshajtók, stb. Naponta...
2020. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

30: a kérdező valami gyógyíthatatlan kerékpárosfóbiában szenved..

Valszeg nem tudott megtanulni bicajozni ötéves korában (és azóta sem), és a frusztráció ilyen módon jön ki belőle... :-D

2020. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres (napi szintű) kerékpározó vagyok, betartom a KRESZ-t.

Csak az elmúlt hónapban kb. tucatnyiszor fordult elő, hogy a kerékpársávon megyek egyenesen (zöld a lámpa), de a centikkel hátam mögött jövő autós a kereszteződés előtt gázt ad, és elém kanyarodik jobbra a mellékutcába. Persze satufékeznem kell, hogy ne pattanjak le az autó oldaláról. :-(


Akkor most írjam ki én is, hogy az _összes_ autós anarchista, és egyetlen KRESZ-szabályt sem tartanak be...???


:-)))))


Remélem, az is megérti, akinek szól.... :-D

2020. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Alex Fly ***** válasza:
100%

@32: vagy a Zasszony lelépett egy kerékpárossal, aki képes arra, amire a kérdező nem:

[link]

2020. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#17!


Nem lehetett 200 méterről látni, mert árnyékban volt és éppen a jelzőlámpa oszlopa mögött állt.

Kb. fél éve volt egy video, amelyiken elcsaptak egy járdán áttekerő srácot. Nem az volt a gond, hogy nem tolta, mert lehet lassan is gurulni. Hanem nem vette figyelembe, hogy tűző napsütésben láthatatlan az, aki árnyékban van.


De ezzel nem menteni akarom a bringást! Inkább felhívni a figyelmet arra, hogy ilyen dolgokra is figyelni kell.

2020. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
# 34: Hacsaúkgynem! :-D
2020. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a 34-es videó! :) Látom, hogy nem friss, de nem ismertem még...

Köszi!

:-DDD

2020. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Fú ez nagyon durva baleset, mindkettőt szívből sajnálom. Ilyen sebességgel, hogy két fej összeütődjön, szörnyű. Valószínüleg a biciklis el volt kalandozva, nem törvényszegő volt, ez látszik. Van egy vers, az a címe, hogy, A piros az tilos. Erről szól. :D
2020. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Jéézus!! :D
2020. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Itt mind 2résztvevő hibás.

A gyalogos mert attol hogy lámpa van,körbe kell nézni,és ha biztonságos áthaladás adott akkor kell/lehet elindulni.

(Mert akadhat számtalan ok amikor valaki valamiért nemtud megállni a pirosnál.)


A bringás,egyértelmű. Nem az utat nézi,ebből rálehet jönni,hogy nem igazi résztvevője a forgalomnak csak ott van. Mert a lámpa nem csak úgy vált pirosra,ha a sárgát nem is látja szembejövőket igen azok megálltak valamiért. Az igazi résztvevő ilyenekre is figyel.

Ránézesre megsem fordult a fejében hogy neki piroslámpa lesz.

Az,hogy ez mit jelent...talán tisztában van.


Na most jön a szubjektív rész.

Öszintén ha adott egy gyalogátkelő/kereszteződés és nem látok gyalogost aki átkarkelni vagy autót a láthatáron akkor átkelek,mert ne hátráltassanak fölöslegesen. Speciel a körutak nem ilyenek. Ott szabály követő vagyok. Nem csak az én érdekemben.

2020. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!