Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akik egyedül bicikliznek...

Akik egyedül bicikliznek erdei ösvényeken, ti nem szoktatok félni?

Figyelt kérdés
Mindíg félek, hogy megtámad valami állat vagy valami, tudom hogy ennek az esélye kb 0, de akkor is. Meg annyi youtube videó van, hogy miket látnak/találnak erdőkben, amiknek tudom hogy a nagy része kamu, de ha ilyenekre gondolok elkezdek félni. Ti nem szoktatok ilyenektől tartani miközben egyedül bicikliztek erdei ösvényeken?
2020. aug. 10. 19:12
1 2
 11/12 TR75 ***** válasza:

Én pont a mai tekerésen akadtam össze egy vaddisznócsaláddal. Erdőben tekertem, és egy kanyarból kibukkanván előttem olyan 20-30 méterre dagonyáztak. Szaladt, ki merre látott :-D

Én meg fegyelmezetten hajtottam tovább, készen rá, hogy esetleg a koca majd rosszallását fejezi ki felém. Nem tette.

(Mondjuk a malacok már elég süldőknek tűntek, szóval lehet, hogy ilyenkor már nem annyira harcias a koca sem.)

2020. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Viszonylag kevés állat tud megenni,vagy igazán kárt tenni bennem.

Jeti meg hegyi ember ebben az országban nincs.

Erdőlako vagy csövessel sem találkoztam eddig.


Ami reális hog, eltaknyolsz és eltörik mind 2kezed vag másod,ilyenről olvastam,na akkor vagy xarban. Mert a bringa nem fér a mentőbe a korházban amúgy sem tologathatod. És begipszelt kezekkel nem tekersz haza. Tolninsem tudnád.


Nekem szerencsém volt,a futó srác a közelben lakott,és beis vitt a kórhazba,a bringa pedig nála pihizett.

2021. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!