Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hova menjek egyedül biciklizni?

Hova menjek egyedül biciklizni?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni valamerre, de épp nincs útitárs, és nem tudom merre menjek. Csak úgy tekergessek a környéki városokban?

2017. aug. 18. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2017. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj az Alpokba például..

De most komolyan..még legetőséget se tudunk így mondani

2017. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem soha életemben nem volt társam, szeretek egyedül tekerni. Szeretek elgondolkodni közben, a gondolataim kitisztulnak, a céljaim megvilágosulnak, nincs senki aki hátráltasson. Igaz hogy ha az ember egy nála erősebb társsal teker, az pozitív hatással van a teljesítményére, de én nem versenyzek, a célomat így is úgy is elérem, fél perccel előbb vagy később az nem számít. Ha te csak céltalanul akarsz tekerni, akkor bármerre elindulhatsz..nézz ki magadnak egy szép helyet például ahol még nem voltál..de mivel nem tudjuk hol laksz azt se tudjuk mi a lehetőséged
2017. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig egyedül tekerek. Szerencsére olyan helyen lakom h 25 km siman tudok ugy tekerni h autot sem latok. Es jo tempoban elkulonitett bringauton. De ha akarok mehetek 50_et is. A heten 3x voltam ilyen körökön. De van felülök a vonatra, es teszek 1-2 velencei to kört. Találdd fel magad.
2017. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem írni, Kecskeméten lakok.
2017. aug. 19. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!