Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy fogok biciklizni, ha...

Hogy fogok biciklizni, ha bejon a tre ido?

Figyelt kérdés
Amikor ment a tour de hongrie szombaton mig ok versenyeztek en vert izzadtam(haha) kint a 35fokban, jol motivaltak. De most itt ez a rosz ido nem tudom mi lesz velem, ha nem tudok orakat kint tekerni.. Vagy meg lehet szokni?

2020. szept. 2. 17:28
1 2 3
 1/23 TR75 ***** válasza:

Szerintem olyan 10 fokig simán lehet tekerni, szerencsés esetben november közepéig-végéig lesznek jó idők erre. Az eső más, ahhoz tényleg elszántság kell.

Én mondjuk várom a 15-18 fokos napsütéses őszt, azt szeretem.

2020. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb lesz 15-20 fokban tekerni, mint 35-ben. Amúgy ruházat kérdése. Én tavaly télen is elmentem néha tekerni. Novemberben még voltam egy szervezett túrán is. Esőben nem túl kellemes tekerni, de ha nagyon akarsz, arra is fel lehet rúházkodni.
2020. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Az eső még ok. de mondjuk 10-20 fokban is le lehet tekerni a 4-5 órát, ha fel vagy öltözve?

Télen, ha rossz kint inkább spinning vagy szobabicó?

2020. szept. 2. 18:17
 4/23 anonim ***** válasza:
20 fokban még rövid ruhában lehet tekerni kényelmesen. 10 fokban kell egy hosszú kantáros nadrág és egy hosszúujjas őszi mez, és teljesen jól el lehet tekergélni. Vannak olyan ruhák, amik elöl szélállóak, de hátul engednek szellőzni, így emelkedőn sem rohadsz bele, és lejtőn sem fagysz össze. A napi hőingást a legrosszabb lekövetni, ha korán indulsz, vagy későn érsz vissza. Ma reggel 12 fok volt, már kívántam a hosszú ruhát munkába menet. Viszont kellett vinnem rövid ruhát, mert tudtam, hogy hazafelé túl meleg lenne a hosszú.
2020. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Fagypontig tolom, természetesen rendesen fölöltözve, a tavaszi-nyári workoutjaimhoz hasonlóan 4-5-6 órásak alkalmanként. A nálam keményebbek ennél hidegebb időben is kint vannak.
2020. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha enyhe tél lesz, akkor egész évben lehet tekerni. Ruhát kell venni és nem megijedni az ősztől, mert 4 fokban tényleg nehéz elkezdeni az aedzést.

Hidegben kerülni kell a hegyeket vagy nagyon kényelmesen mászni. Téli hónapokban is lehet menni 500 km-t.

2020. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én -10-ben is simán tekerek, csak akkor jobban felöltözök. Igaz én akkor nem 4-5 óráig, hanem vagy fél óra munkába, vagy 1-3 óra edzési célból, edzési célból nagyrészt inkabb futok, az is mehet -10 alatt is.
2020. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hat az van, hogy egy 3 hos edzestervet nyomok heti kb10 ora tekeres es nem akarok megtorpanni, mert mar 3es fel orat is letekerek egesz jo tempoba es csak most jonnek a 4-5 orak....
2020. szept. 2. 19:08
 9/23 A kérdező kommentje:
Atlagos edzesterv es cel hogy 90-95rpm legyen vegig. Meg montival.. :D
2020. szept. 2. 19:10
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"itt ez a rosz ido"

HOL????????

ember, rövid naciban, pólóban tekertem ma és még izzadtam is...

ne legyél már ilyen gyenge!!

hát mit képzelsz? szégyent hozol a kerékpárosokra?

:)))))

2020. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!