Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha elkezdek veszélyesebb MTB...

Ha elkezdek veszélyesebb MTB szakágakban biciklizni, akkor nagy rá az esély, hogy előbb utóbb eltörik valamim?

Figyelt kérdés
Ismerek jópár magyar endurost, downhillest, és kb. mindegyiküknek volt már olyan esése, hogy eltörött valamilyük. Akkor nagy rá az esély, hogy nekem is fog, ha elkezdem ezt aktívan űzni?
2021. febr. 1. 01:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. febr. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
persze
2021. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. Kössél egy jó kis biztosítást, ahol az ilyesmi baleset nem kizáró ok a fizetésre.
2021. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
10 év trial, és dirt alatt nekem össz vossz egy bokaficamom volt.
2021. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Igen, akár le is benulhatsz :)
2021. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ahogy akkor is, ha simán csak kisetálsz az utcára, egy ismerősöm ennyitől bénult le... kisetált az ajtón és egy a fejére eső tárgy olyan agysérülést okozott, hogy azóta nem müködik a jobb fele.
2021. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én utcán törtem össze magam a legjobban, mert terepen sokkal jobban koncentrálok. De benne van a törés és a sérülés a sportban.
2021. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A kockázata mindenképp sokkal nő. Attól is függ, hogy mennyire vagy ügyes és vakmerő. Ha komoly fejlődést akarsz elérni, akkor szerintem többet el kell vállalni, és nő a hibázás, így a sérülés veszélye. Mindenképpen érdemes számolnod vele, hogy lesznek fájdalmas eséseid. Főleg fiatalon jellemző, hogy a bátorság adott egy nagy zakóhoz. A magamfajta, 30 feletti vének már nem elég bevállalósak ahhoz, hogy rendesen összetörjék magukat. :)
2021. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

8!


Én 2 éven át nem értettem, hogy a fiam miért nem töri össze magát. 20-as bringán még viszonylag óvatos volt, de 24-esen már küldte neki, de sem a fizikuma, sem a mozgása nem volt még megfelelő. De mégis alig esett. Sokkal nagyobb volt a bátorsága, mint a tudása. Most már utolérte a bátorságát. :)

2021. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9: Nyilván nem mindenki töri össze magát. Amúgy talán az lehet a legveszélyesebb, ha valaki tiniként vág bele. Önbizalom az egekben, de ha előtte nem nyomta, a tudás nincs meg az elején. Ha már kis tökös korában bringán nőtt fel, az biztos sokat segít.
2021. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!