Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hülye kérdés, de bringát...

Hülye kérdés, de bringát akarok venni újonnan és ha ki akarom próbálni az hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Valószínűleg egy Neuzer Courier DT-t fogok venni.

Egyelőre azt tervezem, hogy végigtelefonálok pár bringaboltot ahol árulják, hogy van-e készleten. Viszont egyrészt nem tudom, hogy mekkora bringa kellene (178 vagyok), másrészt jó lenne elvinni egy körre a típust mielőtt megveszem, de gyanítom még ha van is készre összerakva a boltban nem szívesen adják oda, pláne ilyen fos időben. A bérlésen is gondolkoztam, csak kétlem, hogy egykönnyen találnék olyan boltot ahol pont ezt a típust adják bérbe, illetve azon is, hogy a használtpiacon nézek körül, de nem akarom senki idejét feleslegesen húzni, ha nem is akarom megvenni a bringáját, csak kipróbálni.



#kerékpár #Neuzer #próbakör #neuzer courier #neuzer courier dt
2021. febr. 9. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Neuzer egy kész csoda hogy még létezik, szerintem már a 90es évek végén el kellett volna tünjön a sűlyesztőben... számomra örök rejtély, miért is vesz bárki bármikor neuzert...
2021. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
láttál már Neuzer Altrix trekkinget ez 10éve kábé olyan versenyképes áron mozgott x1 x2 tipus faternak azzal nyomult míg el nem lopták-ráadásul Magyar termék -esztergomi miért kell bántani ami magyar?!?-de ettől függetlenül x1/x2es márka ár érték arányban verhetetlen volt-tájékozódj előre mielőtt fikáznál....
2021. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Neuzer Courier DT-t vettem végül, nekem bejött.
2021. márc. 2. 15:39
 14/15 anonim ***** válasza:
10:a Magyar állam az Adóforintokból biztos támogatja ha baj van egy patinás márkáról(magyar )beszélünk-múltja jelene van -gondolom részben az államtól is függ h lesz-e Jövője!(azt én is soknak tartom amiért a karbon outit árulják de az egy olyan szegmens...azt konkrétan gondolom kevesen is veszik...kuriózum-per pill a gepida nem is csinál ....)
2021. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Whirlwind név a karbon outi 400e körül-beugrott
2021. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!