Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan legyek újra motivált?

Hogyan legyek újra motivált?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban sokat bringáztam,versenyeztem is.

Aztán egy betegség miatt 2x 3x is meggondoltam,hogy bringázzak e vagy sem? Álltalában a "sem" nyert.

Mostmár nagyjából tünetmentes vagyok,azaz nem okoz napi problémat a dolog. Viszont a motiváció eltünt,hogy tudnám visszanyerni?



2021. máj. 30. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az tud motiválni, hogy élvezed amit csinálsz, fejlődni akarsz benne és esetleg valamit elérni. Ha a kerékpározás ezt nem adja meg, akkor lehet érdemes más hobbikat keresni, amik lekötnek és tudsz bennük fejlődni.


Próbálj ki 1-2 új dolgot, biztos érdekeltek egyéb dolgok is. Ha nem is jön be, legalább új környezet, új ingerek lesznek, amik felébreszthetnek. Pl. mivel a bringázás azért többnyire szóló műfaj, lehet valami csapatjáték jobban felpörgethet.

2021. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, szívesen bringáznék újra, viszont aranyér problémát okozott, amióta nem tekerek, szinte megszűnt minden panasz. Ezért sem kezdeném el újra, a kisebb gurulgatások nem adják be, a hegyi tekerések meg biztosan újra előhoznák...
2021. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Add el a bringadat es jarj el turazni! :)
2021. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Infarktust kaptam a bringazastol ... most itt all mar evek ota egy tobbmillios kerekpar, de mar nem nagyon fogja senki sem tekerni ... ellenben lett egy kutyam, most vele jarom a termeszetet ... a szivem is jobb mint uj koraban ... szoval szerezz egy kutyat.
2021. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van, amikor nekem sincs kedvem elindulni. De tudom, hogy általában 40 perc után már nagyon élvezem.

Valamit bringázni akkor jó, ha nem csak szenvedsz. Tehát meg kell szenvedni a nem szenvedésért. Nem fog jobban menni, ha csak ülsz a szobában.

2021. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bringazni akkor jo, ha kimesz a varosi forgatagbol, elvagy a sajat gondolataiddal es magadba szivod a termeszet gyogyito erejet. Ez a bringazas lenyege!
2021. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hypno ***** válasza:

Keress egy fizikumban hozzád illő partnert, aki kirúgja alólad a fotelt az első időkben.

Ha nem használ, akkor meg valóban valami más elfoglaltságot kellene keresned.


Nem írtad milyen betegséged volt - nem is érdekel - de ha olyan ahol ellenjavalt a kerékpározás, akkor inkább ne erőltesd. Akkor sem, ha tünetmentes vagy.

2021. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2, 4-es, kérdező: pedelecet sem tudnátok hajtani? Azért azzal jóval könnyebb menni.
2021. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!