Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklitúra Sopronból a...

Biciklitúra Sopronból a Fertő-tóra?

Figyelt kérdés

A barátommal a hétvége folyamán szeretnénk elmenni biciklivel Sopronból a Fertő-tóhoz. A " cölöpházak" nevű látványosságokat néztem ki magamnak, mert most megyünk először túrázni és a táv hossza és a terep minősége megfelelő, de nyitott vagyok másik javaslatra is.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan jutok el oda legkönnyebben, bicikli úton, vagy kis forgalmú autóúton, esetleg erdei úton?

Tudnátok segíteni egy részletesebb útvonal leírással?



2021. jún. 3. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Cölöpházak és a strand nem látogatható, bontják is elméletileg.
2021. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az állomástól indulva a Várkerület felé, Torna utcán át a Paprétre, onnan ki a Híd utcára, fel egészen a játszótérig, ott jobbra és végig a Rákosi úton. Lesz egy játszótér, ott át mész a másik oldalára, lefelé megy egy út. A végén lesz egy buszmegálló ott jobbra, elfogtok menni egy homokbanya mellett, az út végén kezdődik az erdő, onnan kijelölt bicikliút megy Fertőrákos felé.
2021. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Le van zárva az egész, a cölöpházakat már elbontották. NER-szálloda épül, ahova majd csak a NER-esek mehetnek be.
2021. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor végülis ott azon a részen, nem is fogom tudni megnézni a Fertő tavat? Vagy esetleg valahol máshol, ami nincs túl messze?

Vagy egy szép kilátó, ami arra néz.?

Sopron Jerevánról indulnánk.

2021. jún. 3. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha be vagy oltva, át tudsz menni Ausztriába és Mörbischnél meg tudod nézni a tavat. A magyar oldalon jelenleg sehol nem tudsz a közelébe menni.

Kilátó van több is Sopronban vagy Fertőbozon a Gloriett, ahonnan látszik a tó is.

2021. jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak Magyarorszag

Melyik kilátó a legszebb itt Sopronban amit a legkönnyebb biciklivel megközelíteni? :)

2021. jún. 4. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán a Károly- és a Sőrházdombi kilátó, de előbbihez ha jól tudom kell védettségi.
2021. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Jerevánról úgy szoktam én a Tómalom irányába menni, hogy a Mekinél át a hídon és jobbra, a sportcentrum után vissza a túloldalra, el majdnem a Festő közig, ott a gyalogos híd előtt fel a Rózsa utcának, Sas térnél elmész a Halász utcának, a Petőfi suli után balra a Virág utca, a végén balra a járdán és oda érsz a Rákosi úthoz onnan pedig már leírtam
2021. jún. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!