Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen nyerget vegyek?

MGéza kérdése:

Milyen nyerget vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idáig KTM VL-3257-et használtam, ami sajnos kifutott, bár sikerült 17 euroért ráakadnom, ezzel igen elégedett voltam, viszont csúnyán engedte a festett rész a színét és befogott pár gatyát...

Sajna nem sikerült eltalálnom az utódját, vettem egy Selle Italia ST7-et, de irtó nagy mellényúlásnak bizonyult. Pedig elvileg ilyen tekeréshez van, de egyszerűen képtelen vagyok kényelmesre beállítani, plusz hiába gél, egyszerűen fapados. Mondjuk sejthettem volna, hiszen rövidebb, inkább városi jellegű nyereg.

Szóval az eddigihez hasonló, aránylag jól párnázottra kéne tipp. Selle Monte Grappa Argot használtam még ezen kívül, az talán hasonló? Mondjuk abban a varrás kicsit hajlamos megadni megadni magát, de talán. Vagy VL-3258? Ránézésre elég sokat módosítottak rajta.

Felhasználás: Cross-trekking, leginkább rossz minőségű aszfalton.



2021. jún. 13. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mérd le a régi nyergedet (hossz, szélesség) és akkorát keress, hasonló alakkal. Ha egyszer az kényelmes volt, egy másfajta valószínűleg kényelmetlen lesz.
2021. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
WTB Volt Sport?
2021. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Selle SMP Dynamic ... amiota ez van, orom a bringazas :)
2021. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!