Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire lenne jó választás...

Mennyire lenne jó választás ez a kerékpár a hobbi szintű sporotláshoz?

Figyelt kérdés

Egy Gepida Alboin 200 Pro-t néztem ki magamnak. Nem értek sajnos a kerékpárokhoz, ez lenne az első ,,komolyabb". Heti 3-4 alkalommal használnám 30 km letekeréséhez 20-25km/h-ás átlagsebességgel vagy ennél gyorsabban, de inkább az előző sebességgel.


Mennyire lenne megfelelő erre a célra a Gepida amit választottam?

150-200 ezer forintos kategóriában nézelődtem eddig.



2021. júl. 8. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
180 ezerért v-fék? Hát azért én nem ámulok, inkább azon hogy manapság ennyibe kerüljön egy faék kerékpár v-fékkel.
2021. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11. Akkor ne vegyél!
2021. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 múlt éven vettem nem sokkal többért, de nem ilyet...
2021. júl. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És miért nem árulod el, hogy milyet??? 13-as...
2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Scud Tinca 29", de ez egy monti, úgyhogy végülis nem releváns.


De ettől függetlenül akkor sem értem, mit kérnek el ezekért a V-fékes trekkingekért. A kiegészítőket számítják így fel? A hátsó Acera váltó ami tényleg jó is ezen a gépen. De mindegy is mert a többi is ennyibe kerül...


Bár ki lehet fogni jobbat olcsóbban. De ha a kérdezőnek ez kell hát ez kell.

2021. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15: szerintem meg tök fölösleges a tárcsafék egy döntően aszfaltozott úton használt trekking bicajon...


A v-fék nagyon jó, könnyen karbantartható, laikusok is ki tudják cserélni a betétet...

2021. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16 nem is azt mondtam hogy rossz, én is szeretem a jól beállított v féket, megfogja mint atom a kerekeket.


De miért kérnek el annyit az evvel szerelt bringákért? Sima v fékes villa, v fékes váz, sima olcsóbb agyak. Ez a kérdés inkább. 4-5 ezer forintos szett, a hidrós tárcsafék meg sokkal inkább 4-5x annyiba kerül.

2021. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17: miért-miért...


A piac alaptörvénye: kereslet-kínálat szabályozza az árakat.

Mivel csökkent a kínálat (alkatrész-ellátási nehézségek, COVID miatt), a kereslet meg megnőtt (többen álltak rá a bicajozásra, mert nem lehetett utazni) - egyértelműen felfelé hajtotta az árakat.

2021. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!