Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A bringás futárok miért...

A bringás futárok miért járnak méregdrága sporteszközöknek szánk bicajokkal?

Figyelt kérdés
Iszonyú sok NetPincéres meg Woltos futárt látok olyan bringákat tekerni, amiket finoman szólva nem futárkodásra szántak. Ma pl. egy kék dobozos srácot láttam egy Trek X-Caliberen, de a Cube Acid-et hajtó futárok sem ritkák. Azt értem, hogy a COVID miatt lettek furárok, eredetileg volt normális állásuk és ez csak átmeneti kényszermegoldás, de akkor sem világos, hogy egy futár fizetése mellett megéri leamortizálni egy ilyen gépet? Nyilván sokat mennek, nyúlik a lánc, kopik a sor, kikotyogósodnak a csapágyak... Ezek sporteszközök, ezekkel ebédet vinni kicsit olyan, mintha egy M3-as BMW-vel szállítanának pizzát...

2021. szept. 15. 16:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Aki drága bringával futárkodik, az általában nem kényszerből csinálja, hanem mert szeret bringázni. Én is egy komolyabb országútival csinálom február óta, 8 év irodai munka után, miután elegem lett és felmondtam.

És igen, a 400-600ezer nettó reális.

Persze sok olyan is van, akik biciklizni se tudnak rendesen, és kényszerből szenvednek..

Ez egy jól fizető és élvezhető munka, ha egyébként is bringás az illető.

2021. szept. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!