Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi értelme van a pedelec...

Mi értelme van a pedelec bringáknak ? Néztem a teszteket átlag 22-25 kg súly , 10 kg több mint a normál kerékpár . Besegít , töltöm , hajtom ,de kell erőnlét hozzá . Az akcióban a jobbak 750 ezer Ft nyitóár ( bóvlit meg amúgy sem érdemes venni ..)

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 14:40
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Nekem pár hónapja még megvolt a Haibike pedelec, most két analóg van helyette.


Nagyon sok előnye van a pedelecnek, pl. munka után ha csak két órám volt felmenni a kedvenc hegycsúcsomra, akkor felmentem akkor is, ha a meló miatt dög fáradt és motiválatlan voltam. Illetve a kockáknak (én az vagyok) egy baromi jó technikai érdekesség, kütyüs mozgásforma. Egy sportot szerető, de idős ember vette meg, aki már nem elég erős ahhoz, hogy minden nap hazajárjon a Svábhegyre analóg bringával, de mivel bringázni szeretne, így pedelecre váltott. Ez hihetetlen nagy pro érv mellette.


Mindemellett most én úgy éreztem, hogy egyelőre még jobban vágyok az analóg bringákra, így egy hegyjárós Konát vettem helyette.

Majd ha közelebb leszek én is a nyugdíjhoz, akkor lesz újra pedelec.


Szóval a pedelecnek is bőven megvan a maga helye a társadalomban.

2022. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 tothp ***** válasza:
Talán egy komoly hátránya van. Ott, ahol ezeket a gépeket többen meg tudják fizetni, az egyébként szép és élvezetes Eurovelo útvonalak is zsúfolt sztrádákká kezdenek válni.
2022. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#32!


A bringautak egyre zsúfoltabbak, az erdő is tele van e-bike-osokkal.

MTB maratont pedig már lassan senki sem rendez.

2022. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!