Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 50 ezer forint körül újonnan...

50 ezer forint körül újonnan milyen minőségi, levegős teleszkópot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Vagy max. egy kicsit többért.
2022. márc. 13. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Leginkább semmilyet,sajnos ha tényleg jó telót akarsz,akkor lényegesen többet kell fizetned:/

Nem azt mondom hogy a 300+ ezres foxot lehet csak venni,de egy még egy viszonylag alap rs recon silver is 80 körül volt mikor legutóbb néztem. (Egyébként én azt ajánlanám,viszonylag jól teszi a dolgát,de beállításokból nincs sok)

2022. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mit tud az az rs? Visszaút állítás? Remote lockout?


Egyébként a suntour-nak is vannak levegős teleszkópjai ilyen árban.

2022. márc. 13. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből minőségi nem lesz. Valami belépő Suntour és kész. De ha konkrét típusra vagy kíváncsi, ahhoz még sok mindent tudni kéne. Bringa fajtája, kerék méret, villanyak méret, fék típusa, kerékagy/tengely szabvány.
2022. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval ennyiért nincs normális?


Hagyományos bringa. Mint amilyenek 10 éve voltak. Aheah 26-os tárcsafékes.

2022. márc. 13. 18:49
 5/8 A kérdező kommentje:
És természetesen mtb. Kinéztem egyet 54 ezerért, de akkor az szerinted nem jó. Egy x1 teleszkóp.
2022. márc. 13. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az az X1. Belépő kategóriáról beszélünk. Nem mondom, hogy nem jó, de nyilván nem egy Fox. Ami még fontos, hogy legyen szervize, alkatrészellátása. A levegős villák rendszeres szervizt igényelnek.
2022. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

Ennyiért? Bármelyiket... Azonnal és gondolkodás nélkül.

De nem fogsz kapni.

2022. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.: [link]


Ez szerinted miért nem jó?

2022. márc. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!